Tatilman Öneriyor!

Uçaklı Gap Turu 4 Gece 5 Gün Onur Air

  • Hareket: Kesin Kalkış
  • Süre: 5 gün

Sonbaharla birlikte her Çarşamba Güneydoğu’ya uçuyoruz, bu muhteşem toprakları görmeye gelmek ister misiniz? Zengin kültüre sahip Mezopotamya’nın kuzeyi olan Güneydoğu Anadolu’ya düzenlenen Gap turları ile 4 gece 5 gün tarihi ve turistik yerleri görecek, şık otellerde konaklayacaksınız.

Belirli tarihlerde gerçekleştirilecek olan Gap turları için şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz. Onur Air ile gidiş dönüş, şehirler arası yolculuklar, 4 gece Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep ve Adıyaman merkezindeki lüks otellerde yarım pansiyon konaklama, rehberlik ve çevre gezileri. Halfeti’de tekne turundan Harran Ovası’na, Hasankeyf’ten Mardin evlerine, Nemrut Dağı’ndan Balıklı Göl’e, tarihi Gaziantep şehrinden Kilis’e, Hatay’a Adana’ya kadar bu otantik yörenin her noktasını sizlere tüm güzelliğiyle gezdiriyoruz. Gap turları fırsatlarını kaçırmayın!

Rezervasyon Yaptır Biz Sizi Arayalım Diğer GAP turları için tıklayın »

*

Ekstra Turlar

Arzu eden konuklarımız, turun 2. Gününde akşam yemeği sonrasında Şanlıurfa’da yerel kültürün bir parçası olan Sıra Gecesi eğlencesine katılabilirler. ( Ekstra Kişi Başı 40 TL )

*

Tur Tavsiyeleri

Gap turları süresince rahat spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza bir kıyafet, dudak koruyucu kremi alabilir, alacağınız hediyelikler için de ekstra bir çanta bulundurabilirsiniz.

*

Müze Kart

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir.
Detay

*

Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası yolcuya aittir.

*

Neden Tatilhome?

Tatil Home, müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

*
*

Karadeniz Turları

Doğa ananın cömert davrandığı topraklar, mavi ve yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan, kültür merkezlerimizden Karadeniz’de unutulmayacak bir tur! 4 – 10 günlük uçaklı ve otobüsle düzenlenen Karadeniz Turları sizi bekliyor!
Karadeniz Turları İçin Tıklayın

*

Kapadokya Turları

“Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya, cave otelleri, dünyaca ünlü peri bacaları ve kanyonları, balon turları ve geleneksel eğlenceleri ile muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor! Kapadokya Turları uçaklı ve otobüslü fırsatları kaçırmayın!
Kapadokya Turları İçin Tıklayın

Nemrut’ta Gün Batımı Mucizesi

1.GÜN ÇARŞAMBA: ( DİYARBAKIR – DİYARBAKIR ULU CAMİİ – CAHİT SITKI TARANCI EVİ – HASANPAŞA HANI KAHVALTI – MARDİN KAPI – BATMAN – HASANKEYF – ILISU BARAJI – ZEYNEL BEY TÜRBESİ – MİDYAT – MİDYAT KONUK EVİ – TELKARİ ÇARŞISI – MARDİN )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 1.gününde 04.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı, 05.00 Harbiye Orduevi Karşısından, servislerimiz ile İstanbul Atatürk Havalimanına hareket ediyoruz. Havaalanında nüfus cüzdanı, ehliyet ile uçağımıza c/ın işlemlerimi yapıyoruz. Güvenlik kontrolünden geçerek 06.30’de hareket edecek olan Onur Air İstanbul – Diyarbakır uçağı ile hareket ediyoruz. Diyarbakır’da bizi bekleyen aracımıza binerek şehir merkezine ulaşıyoruz. İlk olarak Hasanpaşa Hanı’na hareket ediyoruz. Hanımızda Diyarbakır’ın meşhur kahvaltısını alıyoruz. ( Ekstra ) kahvaltımızı tamamladıktan sonra gezimize başlıyoruz. Edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisin inde en güzel örneğidir.( Tadilatta olduğundan bazı bölümleri kapalı olabiliyor). Sur içersinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan Anadolu’da kurulan ve şu anda restorasyonu devam eden İslam Dünyası’nın V.Haremi Şerifi olan Diyarbakır Ulu Camiini geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır Surlarının en eskisi olan Mardin Kapı ve Keçi Burcunu görüyoruz. Aynı noktadan Dicle kıyısındaki Hevsel Bahçeleri ve 10 Gözlü Köprü’yü de gördükten sonra Batman üzerinden Hasankeyf’e hareket ediyoruz. Türkiye’de ilk petrol kuyusunun bulunduğu ilimiz Batman’da, Kazım Ustanın yerinde öğle yemeği molamızı veriyoruz. Yemekten sonra hareket ile yakında Ilısu Barajı ile sular altında kalacak olan Hasankeyf’e varıyoruz. ( 2012 Yılında meydana gelen toprak kayması nedeni ile Hasankeyf’in bazı bölümleri ziyarete kapalıdır. ) Gezimize Zeynel Bey Türbesi, İmam Abdullah Türbesi, El Rızık Camisi, Sultan Süleyman Camisi, Tarihi Hasankeyf Köprüsü, Tarihi Hasankeyf Kalesi, Küçük Saray, Artuklu Döneminde var olan Eski Darphane ve Mağara Evleri gördükten Hasankeyf gezimizi tamamlayarak Midyat’a hareket ediyoruz. Gezimize Sıla Dizinin de çekildiği ve birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evini geziyoruz. Tarihi Midyat Evlerinin arasından gümüş ve telkari satın alınabilecek çarşıda serbest zaman veriyoruz. Aracımızda buluşarak Müze Kent Mardin’e yolculuk. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı:  Diyarbakır Mustafa’nın Yeri: Açık büfe yöresel kahvaltıdan ekstra olarak faydalanabilirsiniz.

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendirmesi veya serbest Öğlen yemeği

Akşam Yemeği: Ücrete dâhildir.

Konaklama:  Yay Grand Hotel / MARDİN

Rota: Batman – Diyarbakır (100 km), Diyarbakır İçi (14 km), Diyarbakır – Hasankeyf (149 km), Hasankeyf – Midyat (46 km), Midyat – Mardin (67 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 376 km

Otele Giriş Saati: 18.30

2.GÜN PERŞEMBE: ( MARDİN –ESKİ PTT BİNASI – ULU CAMİİ – LATİFİYE CAMİİ – DAYRUL ZAFARAN MANASTIRI – KASIMIYE MEDRESESİ –  MARDİN KENT MÜZESİ – ŞANLIURFA – BALIKLI GÖL – HZ.İBRAHİM MAGARASI VE MAKAMI  – GÜMRÜK HAN – SIRA GECESİ )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 2.gününde açık büfe kahvaltı sonrasında, Mardin’de gezimize başlıyoruz. Eski bir Ermeni Konağı olan Eski PTT Binasını ve Şehidiye Camii görerek, Tarihi Çarşılarını, sokaklar arasında kemerli geçişleri sağlayan Abbaraların içerisinde yürüyerek, şu anda restorasyonda olan 11.yy da yapıldığını tahmin edilen Ermeni bir usta tarafından yapılan minaresi ile meşhur Ulu Camii görüyoruz. Buradan Latifiye Camiini geziyoruz. Sabancı Ailesi tarafından yaptırılan Mardin Kent Müzesi’ni geziyoruz. Müsaitlik durumuna göre, Süryani cemaatinin Dünyadaki en önemli merkezlerinden ve de mimari açıdan eşsiz sayılabilecek Mor Gabriel veya Dayrülzaferan Manastırların dan birisini geziyoruz.   Ardından 15.yy Akkoyunlu Hükümdarı Sultan Kasım tarafından yaptırılan Kasımıye Medresesi’ni gezdikten sonra, Yöresel tatlarla zenginleştirilmiş Öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza hareket ediyoruz. Yemeğimizin ardından Tarihi İpek Yolu, Kızıltepe – Viranşehir üzerinden Peygamberler Şehri olan, Çiğ Köfte, Balıklı Göl, Harran denildiğinde aklımıza gelen şehir Şanlıurfa’ya ulaşıyoruz. Halil Rahman Gölü, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, Hz İbrahim Makamından ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panaromik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyinciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Eşkıya filminden de anımsayabileceğiniz Gümrük Han’da çay molası veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız ile akşam yemeği sonrasında Urfa kültürünün bir parçası olan Sıra Gecesi eğlencesine katılabilirler. ( Ekstra Kişi Başı 40 TL )

Sabah Kahvaltısı:  Açık büfe olarak servis edilir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendirmesi veya serbest Öğlen yemeği

Akşam Yemeği: Ücretsizdir.

Konaklama: El-Ruha Hotel / Balıklıgöl / ŞANLIURFA

Rota: Mardin İçi (30 km), Mardin – Şanlıurfa (188 km), Şanlıurfa İçi (5 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 236 km

Otele Giriş Saati: 18.00

3.GÜN CUMA: ( ŞANLIURFA – HARRAN – KONİK KUBBELİ EVLER –  İLK ÜNİVERSİTE – İÇ KALE –TARİHİ SURLAR – GÖBEKLİ TEPE – ATATÜRK BARAJI – ADIYAMAN – KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ – CENDERE KÖPRÜSÜ – ARSEMİA ANTİK KENTİ – NEMRUT DAĞI – GÜN BATIMI )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 3.gününde kahvaltı yaptıktan sonra, Şanlıurfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran’dan ayrılarak Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz. Gezimiz sonrasında Adıyaman‘a hareket ediyoruz. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajını seyir terasından izliyoruz. Adıyaman’a olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Yemek molamızın ardından minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Yeni Kale, Arsemia Tapınağı, sonrasında Gün Batımı için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. I.Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos’a ait Tümülüs ve Kutsal alanlarıdır. Batı ve doğu terası bağış sunağı, güneşin batımı sonrası dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı:  Otelde karşılanmaktadır.

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendirmesi veya serbest öğün

Akşam Yemeği: Tesis restoranında yenebilir.

Konaklama: Bozdoğan Hotel / ADIYAMAN

Rota: Şanlıurfa – Harran (47 km), Harran – Göbeklitepe (51 km), Göbeklitepe – Adıyaman (120 km), Adıyaman – Nemrut Dağı (60 km), Nemrut Dağı – Adıyaman (60 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 338 km

Otele Giriş Saati: 19.00

4.GÜN CUMARTESİ:  ( BİRECİK – HALFETİ – HALFETİ TEKNE TURU – KELAYNAK KUŞLARI – NİZİP – GAZİANTEP – GAZİANTEP ARKEOLOJİ MÜZESİ  – SEDEF KAKMA ATÖLYESİ – ÇARŞILAR – GAZİANTEP KALESİ )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 4.gününde açık büfe kahvaltı sonrasında, Birecik Barajı’nın yapımı sonrasında sular bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. Birecik Baraj Göl’ü üzerinde 1 saat süren tekne gezisine çıkıyoruz. Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gezdikten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Halfeti’den ayrılarak. Birecik’te dünyada nesli tükenmekte olan sadece Fas ve Birecik’te bulunan Kelaynak Kuşlarını görüyoruz. Nizip üzerinden doğunun Paris’i olarak adlandırılan Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’e varış. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Zeugma Mozaikleri Müzesini geziyoruz. Müzeden ayrılarak Sedef Atölyesine geçiyoruz. Sedef Atölyesini ve Medusa Cam Eserleri Müzesini geziyoruz. Tam olarak yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan Gaziantep Kalesini kale kapalı olduğundan dışarıdan görüyoruz. Bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş önünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında geziyoruz. Gezimizin ardından, otelimize hareket etmek üzere aracımızda buluşuyoruz. Tesisimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı:  Sınırsızdır.

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendirmesi veya serbest Öğlen yemeği

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Uğur Plaza Hotel / GAZİANTEP

Rota: Adıyaman – Birecik (125 km), Birecik – Halfeti Gezisi (22 km), Halfeti – Gaziantep (60 km), Gaziantep İçi (30 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 237 km

Otele Giriş Saati: 19.00

5.GÜN PAZAR: ( KİLİS – KİLİS ŞEHİR TURU – YESEMEK KÖYÜ – ANTAKYA – HARBİYE ŞELALELERİ – DAPHNE APOLLO EFSANESİ – KÜNEFE – ASİ NEHRİ – ANTAKYA ARKEOLOJİ MÜZESİ – SAİNT PİERRE KİLİSESİ – HABİBİ NECCAR CAMİİ – ADANA )

Kahvaltı yaptıktan sonra, Gap turları 5.gününde Kilis’e hareket ediyoruz. Panoramik Kilis şehir gezimizin ardından, Dünya’da bilinen ilk açık hava heykel atölyesinin bulunduğu Yesemek Köyüne uğruyoruz. Yesemek ilçesinden Suriye sınırını görüyoruz. Çan, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri ve farklı inanışlardaki yaşam alanları ve son zamanlarda diziler ile ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz. Öğlen 12.00 – 12.30 saatlerinde Antakya’ya varıyoruz. Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan şelaleleriyle meşhur Harbiye’ye hareket ediyoruz. Harbiye’de yemek molamızı veriyoruz. Yemekten sonra otobüsümüze binerek Dünyanın en önemli mozaiklerinin sergilendiği Antakya Arkeoloji Müzesi ile gezimize başlıyoruz. Müzeden sonra şehrin tarihi sokaklarında yapacağımız yürüyüş sırasında şehirde hala var olan Katolik-Ortodoks ve Protestan cemaatlerine ait kiliseleri de görme şansımız olacak. Bunlardan başka Hristiyanlık tarihinin bilinen ilk kilisesi olan St.Pierre Kilisesi de şehirde bulunmaktadır. Sonrasında Anadolu’da yapılan ilk camilerden birisi olarak bilinen Habibi Neccar Camiini ziyaret edeceğiz. Vereceğimiz serbest zaman ardından aracımızda buluşarak Adana Şakirpaşa Havalimanına hareket ediyoruz. 21.55’de kalkacak olan Onur Air’e ait olan uçağımız ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Servislerimize binerek siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı:  Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendirmesi veya serbest Öğlen yemeği

Akşam Yemeği: Bu gece dönüş yolculuğu. Akşam yemeği rehberimizin belirleyeceği bir noktada ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT DÖNÜŞ GÜNÜ. BU GECE KONAKLAMA YOKTUR.

Rota: Gaziantep – Kilis (62 km), Kilis İçi (15 km), Kilis – Hatay (123 km), Hatay İçi (40 km) , Hatay – Adana (180 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 420 km

TOPLAM TUR MESAFESİ: 1604 km

Işıltılı Güneydoğu Gecelerinde Konaklama

1.GÜN MARDİN OTEL KONAKLAMASI
YAY GRAND OTEL

Bölgenin tarihi kültürüne bütünleşmiş olmuş modern bir tesis olarak misafirlerinin hizmetindedir. 1 Kral Dairesi, 6 Grand Suit, 4 adet Suit, 94 adet Standart, toplam 105 oda ve 230 yatak.
Detaylı Bilgi

2.GÜN ŞANLIURFA OTEL KONAKLAMASI
HOTEL EL RUHA

87 Oda, 200 Yatak, 76 Standart Oda,1 Engelli Odası, 10 Suit oda. Şehir Merkezinde.
Detaylı Bilgi

3.GÜN ADIYAMAN OTEL KONAKLAMASI
BOZDOĞAN OTEL

Adıyaman Hava Alanı’na 15 km, Arsemia’ya 60 km, Cendere’ye 50 km, Nemrut’a 72 km mesafede nehir kıyısında yer almaktadır. 9 sigara içilmeyen, 1 suit olmak üzere toplam 78 oda, 157 yatak kapasitesi.
Detaylı Bilgi

4.GÜN GAZİANTEP OTEL KONAKLAMASI
UĞUR PLAZA OTEL

129 Oda, 100 Standart Oda,1 Engelli Odası, 5 Köşe Oda, 20 Sigara İçilmeyen Oda, 9 Executive Oda, 5 Aile Odası, 1 Kral Dairesi, 2 Balayı Suiti, 5 Suit oda.
Detaylı Bilgi

Ulaşımda Bol Seçenek

Onur Air ile Çarşamba sabahı Atatürk Havaalanı’ndan 06:45’te Diyarbakır’a uçuş, Pazar akşamı Adana Havaalanı’ndan 21:40’ta İstanbul Atatürk Havalimanı’na dönüş

Otobüsler : Travego & Tourismo & İntouro MERCEDES 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat ( hız sınırlayıcı ve sabitleyici ), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 ” LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Man FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

Midibüsler : ISUZU TURKUAZ 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

Minibüsler : VW VOLT 12+1 veya 16 + 1Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Neler Dahil

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. Otobüsler İle Ulaşım
* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
* Anı Tur Otobüs İçi İkramları
* Anı Tur Güvencesi
* Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Ekonomi Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
* Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik
Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri
* Ek Hizmetler

Uçaklı Turlarda 2 yaşa kadar çocuklarda sadece INFINITY 60 TL Ücreti Alınır. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 2 – 6 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0- 6 Yaş Müze Ören Yeri Ücreti Ödemez.

İade ve İptal Durumları

  • Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
  • Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
  • Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
  • Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.
  • Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.
  • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.
  • Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
  • Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları: 0 549 580 30 98 / Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.