Uçaklı Doğu Anadolu ve Gap Turu 6 Gece 7 Gün

  • Hareket: Kesin Kalkış
  • Süre: 7 gün

Sadece 1 haftanızı ayırarak yalnız Güneydoğu’yu değil, Doğu Anadolu’nun da tarihi ve coğrafi güzelliklerini aynı tur içinde, Gap turları ile birlikte görebilirsiniz. Her Pazar hareketle uçakla gidilen Doğu ve Güneydoğu turları, şimdi daha eğlenceli. Kuzeydoğu’dan en güneye kadar uzanan seyahatimizde kültür çeşitliliği ve zengin tarihe şaşıracaksınız.

Erzurum’dan başlayan program 6 gece 7 gün sürmekte olup Gaziantep’te son buluyor. Pasinler’i ve Horasan’ı gezip Sarıkamış ve Kars’ta serinliyorsunuz. Ani Harabeleri ve İshak Paşa sarayına hayran kalıp muhteşem Van Gölü’nü seyrediyorsunuz. Hasankeyf ve Malabadi Köprüsü sizi cezbediyor, Mardin evlerine bayılıyorsunuz. Şanlıurfa ve Balıklı Göl’den sonra sıra gecesine katılıyorsunuz. Ardından Harran Ovası ve gizemli Nemrut Dağı sizi bekliyor. Halfeti’de tekne turu yaptıktan sonra tarihi Zeugma ve Gaziantep sizi karşılıyor. Kebabın anavatanında lezzet şöleni yaşıyorsunuz. Saymakla bitiremeyeceğimiz bu güzellikleri yaşamak için sizleri de bu tura bekliyoruz! Gap turları fırsatını kaçırmayın!

Rezervasyon Yaptır Biz Sizi Arayalım Diğer GAP turları için tıklayın »

*

Ekstra Turlar

Arzu eden konuklarımız, 5. Günde akşam yemeği sonrasında Urfa kültürünün bir parçası olan Sıra Gecesi eğlencesine katılabilirler. ( Ekstra Kişi Başı 40 TL )

*

Tur Tavsiyeleri

Gap turları süresince rahat spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza bir kıyafet, dudak koruyucu kremi alabilir, alacağınız hediyelikler için de ekstra bir çanta bulundurabilirsiniz.

*

Müze Kart

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir.
Detay

*

Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası yolcuya aittir.

*

Neden Tatilhome?

Tatil Home, müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

*
*

Karadeniz Turları

Doğa ananın cömert davrandığı topraklar, mavi ve yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan, kültür merkezlerimizden Karadeniz’de unutulmayacak bir tur! 4 – 10 günlük uçaklı ve otobüsle düzenlenen Karadeniz Turları sizi bekliyor!
Karadeniz Turları İçin Tıklayın

*

Kapadokya Turları

“Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya, cave otelleri, dünyaca ünlü peri bacaları ve kanyonları, balon turları ve geleneksel eğlenceleri ile muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor! Kapadokya Turları uçaklı ve otobüslü fırsatları kaçırmayın!
Kapadokya Turları İçin Tıklayın

Doğu ve GAP Bir Arada

1.GÜN PAZAR: (ERZURUM – ÇİFTE MİNARELİ CAMİİ – YAKUTİYE MEDRESESİ – OLTUTAŞI ATÖLYESİ  – PASİNLER – HORASAN – SARIKAMIŞ – KARS MÜZESİ – KARS – KARS KALESİ)

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 1.gününde sabah 04.15 Londra Camping, 04.45 Harbiye Orduevi Karşısından 05.15’ da Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı, servislerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanına hareket ediyoruz. Havaalanında 06:00 ‘da nüfus cüzdanı, ehliyet ile uçağımıza c/ın işlemlerimi yapıyoruz. Güvenlik kontrolünden geçerek 07:00’da hareket edecek olan Pegasus İstanbul – Erzincan  uçağı ile hareket ediyoruz. Erzincan’da bizi bekleyen aracımızla buluştuktan sonra rehberimizin belirleyeceği bir noktada kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Erzurum’u gezmeye başlıyoruz. Ulu Camii, Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese, Caferiye Camisi, Yakutiye Medresesi gibi yapıları geziyoruz. Ardından öğle yemeğimizi restore edilmiş Eski Erzurum Evleri’nde otantik yer sofrasında alıyoruz. Son olarak yörenin ünlü cehveri Oltutaşı’ndan imal edilmiş el sanatlarının sergilendiği taş mağazalar çarşısında vereceğimiz serbest sürenin ardından Pasinler, Horasan ve Sarıkamış üzerinden Allahü Ekber Dağları’nı izleyerek serhat şehrimiz Kars’a doğru ilerliyoruz. Sonra Rus mimari örneklerinden binaları, fabrikayı ve ilginç sokakları görerek ünlü Kars Kalesi, Kars Müzesi’ni, Oniki Havariler Kilisesi’ni, Beylerbeyi Sarayı, Taş Köprü’yü, Namık Kemal Evi’ni görüyoruz. Gezi sonrası odalarımıza yerleşip akşam yemeğini beraberce aldıktan sonra keşfetmeye doymayan konuklarımızla şehrin son derece planlı ve ilginç cadde ve sokaklarını geziyoruz. KARS SİM-ER OTEL

Sabah Kahvaltısı:  Ücrete dâhildir.

Öğle Yemeği: Ağmiller Restoran: Tüm Yöresel ürünlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Cağ Kebabı, Çeçil Peynirli Su Böreği, Pancar Cırtması, Patlıcan Pilavı, Erzurum Dolması, Tatlı Ayva

Konaklama: Sim-Er Otel / KARS

Rota: Erzurum İçi (25 km), Erzurum – Kars (212 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 237 KM

Otele Giriş Saati: 18:00

2.GÜN PAZARTESİ: (ANİ HARABELERİ – MENÜCEHR CAMİİ – SULTAN SARAYI – ARPAÇAY – METEOR ÇUKURU – DİGOR – TUZLUCA – İSHAKPAŞA SARAYI – IĞDIR – DOĞUBEYAZIT – VAN

Değerli Misafirlerimiz, Gap turları 2.gününde sabah kahvaltısının ardından, beraberce 45 km’lik mesafedeki ünlü Ani Harabeleri’ne ulaşıyoruz. Ermeni ve Selçuklu kültürünün en önemli yapıtlarının yer aldığı eserler arasında Katedral, Arpaçay, Surp Kirkor, Surp Pirgiç (Keveli Kilise), Selçuklu eserlerinden ve Anadolu’nun ilk Türk Camiisi olan Menücehr Cami, Ebul Muhammeran Cami, Sultan Sarayı’nı geziyoruz. Gezinin ardından Kars’tan son kez geçerek Digor ve tuz beldesi Tuzluca yolundan Iğdır’a doğru ilerlediğimizde kutsal Ağrı Dağı’nın (5165 m) etki alanına giriyor, nereye gitsek onu görüyor ve Iğdır’a varıyoruz. Bölgenin sert iklimine karşın her zaman ılıman olan bu şehrimizde bir süre dolaşıyoruz. Iğdır’dan ayrılıp Doğu Beyazıt’a ulaştığımızda öğle yemeğinin (ekstra) ardından Meteor Çukur‘unu tanıyor, İran sınırına yönelip sınırı görüyoruz. Yine aynı gün içinde inşaatı 99 yıl süren muhteşem İshak Paşa Sarayı’nı geziyoruz. . İsmi Saray olsa da esasında bir külliye olan bu muhteşem yapı, aynı zamanda Lale Devri’nin en önemli eserlerinden birisi olması özelliğini de taşıyor. Daha sonra Doğubeyazıt’taki odalarımıza yerleşerek akşam yemeğimizi beraberce alıyoruz. DOĞUBEYAZIT SİMER OTEL

Sabah Kahvaltısı:  Açık büfe servis edilir.

Öğle Yemeği: Rüstem Usta Kebapçısı Tesisleri: Tüm Yöresel ürünlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Ehli Kebap, Humus Salatası, Büryan, Abdigör Köftesi

Akşam Yemeği: Otelde alınır.

Konaklama: Sim-Er Otel / Doğubeyazıt

Rota: Kars İçi (20 km), Kars – Doğubeyazıt (190 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 210 KM

Otele Giriş Saati: 18:00

3.GÜN SALI: (ÇALDIRAN  – MURADİYE ŞELALESİ – VAN GÖLÜ – VAN MÜZESİ – TUŞPA KALESİ – VAN KALESİ – ÇİTOREN KÖYÜ – ZEVE ŞEHİTLİĞİ – AKDAMAR)

Değerli Misafirlerimiz, Gap turları 3.gününde açık büfe sabah kahvaltısı sonrası hareketle Tendürek dağına (3542m.) parelel olarak Çaldıran üzerinden Van’a bağlı Muradiye ilçesine geliyor, burada ilçeyle aynı ismi taşıyan muhteşem Muradiye Şelalesi ile Şeytan Köprüsü’nü tanıyor ve Önce yakın tarihimizde büyük bir öneme sahip olan Türk – Ermeni Savaşlarına konulan Van’ın 18 km kuzeybatısındaki Çitören Köyü yakınlarındaki Zeve Şehitliği’ne gidiyoruz. Burada rehberimizden dinleyeceğimiz bilgiler sonrasında Zeve Şehitliğinin kalıntılarını, Urartu ve diğer birçok uygarlığa ait eserleri barındıran Van Müzesi’ni topluca geziyoruz. Daha sonra Van Kalesi olarak da bilinen Tuşba Kalesi’ne çıkarak bu görkemli yapıtı tanıyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında görenlerin “Göl’den daha çok denize benziyor” diye yorum yaptığı Van Gölü kıyısına geliyoruz. Burada Gevaş’ı tanıyor ve teknelerle Akdamar adasına geçiyor ada’yı ve burada taş işçiligi ile ünlü kiliseyi geziyoruz. Son olarak şehir içerisinde yer alan yöresel el sanatları merkezini gezdikten sonra akşam yemeğimizi yiyor ve sonra Van gecelerini inceleyelim diyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı:  Her sabah servis edilir.

Öğle Yemeği: Adabağ Tesisleri: Tüm Yöresel ürünlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Özel Salata, Van Kebabı, Çiriş Kavurma, Eşgili Yemeği, Cıngırtma, Sulu Giliko, Kavut, Murtağa

Akşam Yemeği: Tesis restoranında servis edilir.

Konaklama: Merit Şahmaran Otel / Edremit / yada Büyük Urartu Otel / Van

Rota: Doğubeyazıt – Van (182 km), Van İçi (70 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 252 KM

Otele Giriş Saati: 18:00

4.GÜN ÇARŞAMBA: (BİTLİS – TATVAN – BATMAN ÇAYI – MALABADİ KÖPRÜSÜ – HASANKEYF – ULU CAMİİ – EL RIZK CAMİİ – BÜYÜK SARAY – ILISU BARAJI  – TELKARİ PAZARI – MİDYAT)

Değerli Misafirlerimiz, Gap turları 4.gününde kahvaltının ardından Bitlis ve Baykan üzerinden Veysel Karani Türbesini göreceğimiz Ziyaret kasabasına geliyoruz. Ardından Timurtas Bin İlgazi tarafından Batman çayı üzerinde 1147 yılında yapılan türkülere konu olmuş Malabadi Köprüsü’ne ulaşıyoruz. Burada edineceğimiz bilgiler ve çekeceğimiz birbirinden güzel fotoğrafların ardından Batman’a ulaşıyoruz. Batman’da alacağımız öğle yemeği ve Batman panoramik gezimiz sonrasında, yapılmakta olan Ilısu Barajı’nın suları altında kalacak olan erişilmez mağaralar anlamına gelen Hasankeyf’e ulaşıyoruz. Yeni Saray, Mescit, Gözetleme Kulesi, Büyük Saray, Ulu Cami, Mağaralar gezilerimizi yaparak, El Rızk Caminin kalan tek parçası olan eşsiz minaresini ve Artuklu Fahrettin Karaaslan tarafından 1116 yılında yapılan ortaçağın en büyük köprüsünü görerek adeta bir açık hava müzesini andıran Midyat’a ulaşıyoruz. Bölgenin önemli el sanatlarından olan Telkari Pazarında vereceğimiz serbest zaman sonrası tesisimize ulaşıyoruz. Aksam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı:  Ücretsizdir.

Öğle Yemeği: Batman Kazım Usta Restoran: Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Kuzu Tandır, Diyarbakır Güveci ve Diğer Kebap Türleri.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Matiat Otel / Midyat ya da Grand Yay Otel / MARDİN

Rota: Edremit – Bitlis (153 km), Bitlis – Hasankeyf (188 km), Hasankeyf – Midyat (46 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 387 KM

Otele Giriş Saati: 19:30

5.GÜN PERŞEMBE: (MARDİN – ESKİ PTT BİNASI – ŞEHİDİ CAMİİ – ABBARALAR – LATİFİYE CAMİİ – DEYRUL ZAFERAN MANASTIRI – KASIMIYE MEDRESESİ – BALIKLI GÖL – AYN ZELİHA GÖLÜ – HALİL RAHMAN GÖLÜ – HZ. İBRAHİMİN DOĞDUĞU MAĞARA – ŞANLIURFA

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 5.gününde sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, otelimizden hareket ile Mardin’de gezimize başlıyoruz. Eski bir Ermeni Konağı olan Eski PTT Binası, Şehidi Camii görerek, Tarihi Çarşılarını, sokaklar arasında kemerli geçişleri sağlayan Abbaraların içerisinde yürüyerek, şu anda restorasyonda olan 11.yy da yapıldığını tahmin edilen ermeni bir usta tarafından yapılan minaresi ile meşhur Ulu Camii görüyoruz. Buradan Latifiye Camiini geziyoruz. Sabancı ailesi tarafından yaptırılan Mardin Kent Müzesi’ni geziyoruz. Hz. İsa’dan sonra V.yüzyılda inşa edilen ve günümüzde Süryani Ortodoks Patriklerinin Evi olarak kullanılan günümüzde halen kullanılmakta olan Dayrul Zaferan Manastırı gezisinin ardından 15.yy Akkoyunlu Hükümdarı Sultan Kasım tarafından yaptırılan Kasımıye Medresesi’ni geziyoruz. Öğle yemeği molasını veriyoruz. Yöresel yemeğimizi alacağımız restorantımıza hareket ediyoruz. Yemeğimizin ardından Tarihi İpek Yolu, Kızıltepe – Viranşehir üzerinden Peygamberler Şehri olan, hepimizin hafızalarında Çiğ Köfte, Balıklı Göl, Harran denildiğinde aklımıza gelen şehir Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Ş.Urfa merkezde gezimize başlıyoruz. Halil Rahman Gölü, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, Hz İbrahim Makamından ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panaromik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyinciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Ardından Eşkıya filminden anımsayabileceğiniz Gümrük Han’da çay molası ardından otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız ile akşam yemeği sonrasında Urfa kültürünün bir parçası olan Sıra Gecesi ( Ekstra Kişi Başı 40 TL )

Sabah Kahvaltısı:  Otelde servis edilir.

Öğle Yemeği: Mardin Ebrar Restoran: Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Mardin Tabağı, Kaburga Dolması, Mumbar veya Kebap Türleri.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: El-Ruha Hotel / Balıklıgöl ya da Şanlıurfa Dedeman Otel / ŞANLIURFA

Rota: Mardin İçi (30 km), Mardin – Şanlıurfa (188 km), Şanlıurfa İçi (5 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 236 KM

Otele Giriş Saati: 18:00

6.GÜN CUMA: (ŞANLIURFA – HARRAN –  ULU CAMİİ – İLK ÜNİVERSİTE – KONİK KUBBELİ EVLER – GÖBEKLİ TEPE – ADIYAMAN – NEMRUT DAĞI GÜNBATIMI – KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 6.gününde sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Şanlıurfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran’dan ayrılarak Urfa’dan ayrılıyoruz. Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz. Gezimiz sonrası Adıyaman ‘ a hareket ediyoruz. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajını seyir terasından izliyoruz. Adıyaman’a olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Yemek molamızın ardından minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Yeni Kale, Arsemia Tapınağı, sonrasında gün batımı için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. I.Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos’a ait Tümülüs ve Kutsal alanlarıdır. Batı ve doğu terası bağış sunağı, güneşin batımı sonrası otele varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı:  Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur bedeline dâhildir.

Öğle Yemeği: Adıyaman İskender85 Restoran: Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Saç Kavurma, İçli Köfte, İskender Kebap vb.)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Bozdoğan Hotel ya da Antiochos Otel / ADIYAMAN

Rota: Şanlıurfa – Harran (47 km), Harran – Göbeklitepe (51 km), Göbeklitepe – Adıyaman (120 km), Adıyaman – Nemrut Dağı (60 km), Nemrut Dağı – Adıyaman (60 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 338 KM

Otele Giriş Saati: 19:00

7.GÜN CUMARTESİ: ( HALFETİ TEKNE TURU – BİRECİK BARAJ GÖLÜ – RUM KALE – MAĞARA EVLER – NİZİP – SEDEF KAKMA ATÖLYESİ – MUTFAK MÜZESİ – İMAM ÇAĞDAŞ BAKLAVACISI – ZEUGMA MÜZESİ – GAZİANTEP ÇARŞILARI – ARKEOLOJİ MÜSESİ – ZEUGMA – GAZİANTEP )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 7.gününde sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Birecik Barajı’nın yapımı sonrasında sular bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. Birecik Baraj Göl’ü üzerinde 1 saat süren bir Tekne Turuna çıkıyoruz. Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gördükten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Halfeti’den ayrılarak. Birecik’te dünyada nesli tükenmekte olan sadece Fas ve Birecik’te bulunan Kelaynak Kuşlarını görüyoruz. Nizip üzerinden doğunun Paris’i olarak adlandırılan Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’e varış. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Gaziantep Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Müzeden ayrılarak Sedef Atölyesine hareket ediyoruz. Sedef Atölyesini ve Emine Göğüş Mutfak Müzesini geziyoruz. Tam olarak yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan Gaziantep Kalesini kale kapalı olduğundan dışarıdan görüyoruz. Bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş önünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında geziyoruz. Gezimizin ardından havalimanına doğru yol alıyoruz. Pegasus Havayolları’nın 19:55 Gaziantep – İstanbul uçağıyla İstanbul’a dönüyoruz. İstanbul’da bizi bekleyen servis araçlarımıza binerek bir başka organizasyonda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı:  Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Gaziantep Hummus Restoran: Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Kekik Salatası, Cevizli Biber, Humus, Tepsi Kebabı, Künefe vb.

Akşam Yemeği: Dönüş günü. Rehberimizin belirleyeceği bir noktada ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DÖNÜŞ GÜNÜ. BUGÜN KONAKLAMA YOKTUR.

Rota: Rota: Adıyaman – Birecik (125 km), Birecik – Halfeti Gezisi (22 km), Halfeti – Gaziantep (60 km), Gaziantep İçi (30 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 237 KM

Toplam Tur Mesafesi: 1897 KM

Kars’tan Urfa’ya 6 Gece Konaklama

1.GÜN KARS ve 2.GÜN DOĞUBEYAZIT OTEL KONAKLAMASI
SİMER HOTEL

4 suit oda, Toplam 146 oda ve 300 Yatak kapasitesi ve kusursuz hizmeti ile müşterilerine unutulmaz anlar yaşatıp özel günler sunmaktadır.
Detaylı Bilgi

3.GÜN VAN OTEL KONAKLAMASI
MERİT ŞAHMARAN HOTEL

100 Standart, 1 Engelli, 5 Köşe, 20 Sigara İçilmeyen, 9 Executive, 5 Aile, 1 Kral Dairesi, 2 Balayı Suiti, 5 Suit, toplam 129 oda bulunmaktadır.
Detaylı Bilgi

4.GÜN MİDYAT OTEL KONAKLAMASI
MATİAT OTEL

127 Oda, 310 Yatak, 97 Standart Oda,2 Engelli Odası, 37 Single Oda, 60 Double Oda, 24 Aile Odası, 1 Kral Dairesi, 1 Balayı Suiti, 2 Suit oda.
Detaylı Bilgi

5.GÜN ŞANLIURFA OTEL KONAKLAMASI
HOTEL EL RUHA

87 Oda, 200 Yatak, 76 Standart Oda,1 Engelli Odası, 10 Suit oda. Şehir Merkezinde.
Detaylı Bilgi

6.GÜN ADIYAMAN OTEL KONAKLAMASI
BOZDOĞAN OTEL

Adıyaman Hava Alanı’na 15 km, Arsemia’ya 60 km, Cendere’ye 50 km, Nemrut’a 72 km mesafede nehir kıyısında yer almaktadır. 9 sigara içilmeyen, 1 suit olmak üzere toplam 78 oda, 157 yatak kapasitesi.
Detaylı Bilgi

Konforlu ve Teknolojik Ulaşım

Pegasus Havayolları ile Pazar sabahı Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan 07:00’de Erzincan’a uçuş, Cumartesi akşamı Gaziantep Havaalanı’ndan 19:55’te İstanbul Sabiha Gökçen’e dönüş

Otobüsler : Travego & Tourismo & İntouro MERCEDES 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat ( hız sınırlayıcı ve sabitleyici ), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 ” LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Man FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

Midibüsler : ISUZU TURKUAZ 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

Minibüsler : VW VOLT 12+1 veya 16 + 1Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Otellerde 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. Otobüsler İle Ulaşım
* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
* Anı Tur Otobüs İçi İkramları
* Anı Tur Güvencesi
* Açık Büfe 6 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 6 Akşam Yemeği
* Ekonomi Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri
* Ek Hizmetler

Uçaklı Turlarda 2 yaşa kadar çocuklarda sadece INFINITY 60 TL Ücreti Alınır. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 2 – 6 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0- 6 Yaş Müze Ören Yeri Ücreti Ödemez.

İade ve İptal Durumları

  • Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
  • Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
  • Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
  • Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.
  • Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.
  • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.
  • Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
  • Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları: 0 549 580 30 98 / Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.