4 Günde Güneydoğu Turu

Uçakla Gap Turu – Pegasus

Yer : Güneydoğu Anadolu

Süre : 3 gece 4 gün

Başlayan fiyat : 760 TL

Ramazan bayramının vazgeçilmez fırsatlarından birisi de GAP turlarıdır. 8 – 11 Ağustos arasında kutlayacağımız şeker bayramı dolayısıyla Perşembe – Pazar arası 3 gece 4 gün sürecek Güneydoğu seyahati sizler için ideal bir seçenek.

Uçakla yapılan gezi organizasyonumuz, bayram sabahı 05:15’te Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan yapacağımız uçuşla başlıyor. Diyarbakır’dan başlayan turumuzda sırasıyla, Hasanpaşa Hanı, Mardin Kapı, Hasankeyf, Ilısu Barajı, Midyat, Telkari Çarşısı, Mardin’de konaklama, manastır ve medreseler, Şanlıurfa, Balıklı Göl, Hz. İbrahim mağarası gezilip 2. Gece Sıra gecesi eğlencesine katılım. Turun devamında Şanlıurfa, Harran Ovası, Atatürk Barajı, Birecik, Adıyaman, Nemrut Dağı, Halfeti ve Gaziantep dolaşılarak, bu harika yörenin hemen hemen hepsini görme fırsatı yakalıyorsunuz. Tüm Güneydoğu’yu bu bayramda sadece 760 TL’ye turlayabilirsiniz.

*

Alternatif Turlar

Arzu eden konuklarımız, akşam yemeği sonrasında Urfa kültürünün bir parçası olan Sıra Gecesi eğlencesine katılabilirler. ( Ekstra Kişi Başı 40 TL )

*

Tur Tavsiyeleri

Gezi süresince rahat spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza bir kıyafet, dudak koruyucu kremi alabilir, alacağınız hediyelikler için de ekstra bir çanta bulundurabilirsiniz.

*

Müze Kart

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir.
Detay

*

Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası yolcuya aittir.

Güneydoğu’yu Tanıyor ve Keşfediyoruz

1.GÜN PERŞEMBE: ( DİYARBAKIR – DİYARBAKIR ULU CAMİİ – CAHİT SITKI TARANCI EVİ – HASANPAŞA HANI KAHVALTI – MARDİN KAPI – BATMAN – HASANKEYF – ILISU BARAJI – ZEYNEL BEY TÜRBESİ – MİDYAT – MİDYAT KONUK EVİ – TELKARİ ÇARŞISI – MARDİN )

Değerli misafirlerimiz, 02.30 Londra Camping Önü, 03.00 Harbiye Orduevi Karşısından, 03.30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı, servislerimiz ile Sabiha Gökçe Havalimanına hareket ediyoruz. Havaalanında nüfus cüzdanı, ehliyet ile uçağımıza c/ın işlemlerimi yapıyoruz. Güvenlik kontrolünden geçerek 05.15’de hareket edecek olan Pegasus Havayolları İstanbul – Diyarbakır uçağı ile hareket ediyoruz. Diyarbakır Havaalanında bizi bekleyen aracımıza binerek Diyarbakır merkezde bulunan Hasanpaşa Hanına hareket ediyoruz. Diyarbakır Havaalanında bizi bekleyen aracımıza binerek Diyarbakır merkezde bulunan Hasanpaşa Hanına hareket ediyoruz. Hanımızda Diyarbakır’ın meşhur kahvaltısını alıyoruz. ( Ekstra ) kahvaltımızı tamamladıktan sonra gezimize başlıyoruz. Edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı TARANCI’NIN doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisin inde en güzel örneğidir. Sur içersinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan Anadolu’da kurulan ve şu anda restorasyonu devam etmekte olan V.Haremi Şerif olan Diyarbakır Ulu Camiini geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır Surlarının en eskisi olan Keçi Burcunu görüyoruz. Buradan Dicle Nehrine gidiyoruz. Dicle Nehrinin üstüne kurulu 10 Gözlü Köprüyü, Hevsel Bahçeleri görüyoruz. Mardin Kapıyı, Yeni Kapı panoramik olarak gördükten sonra Batman üzerinden Hasankeyf’e hareket ediyoruz. Türkiye’de ilk petrol kuyusunun bulunduğu ilimiz Batman’da, Kazım Ustanın yerinde öğle yemeği molamızı veriyoruz. Yemekten sonra hareket ile yakında Ilısu Barajı ile sular altında kalacak olan Hasankeyf’e varıyoruz. Gezimize Zeynel Bey Türbesi, İmam Abdullah Türbesi, El Rızık Camisi, Sultan Süleyman Camisi, Tarihi Hasankeyf Köprüsü, Tarihi Hasankeyf Kalesi, Küçük Saray, Artuklu Döneminde var olan Eski Darphane ve Mağara Evleri gördükten Hasankeyf gezimizi tamamlayarak Midyat’a hareket ediyoruz. Gezimize Sıla Dizinin çekildiği ve birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evini geziyoruz. Tarihi Midyat Evlerinin arasından gümüş ve telkari satın alınabilecek çarşıda serbest zaman veriyoruz. Aracımızda buluşarak. Müze Kent Mardin’deki otelimize hareket ediyoruz. 60 dakikalık bir yolculuk sonrasında otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama. Mardin’deki otelimize varış. Yerleşme akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı:  Diyarbakır Kadri’nin Yeri: Açık büfe yöresel kahvaltıdan ekstra olarak faydalanabilirsiniz.

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendirmesi veya serbest Öğlen yemeği

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Yay Grand Hotel / MARDİN

Rota: Batman – Diyarbakır (100 km), Diyarbakır İçi (14 km), Diyarbakır – Hasankeyf (149 km), Hasankeyf – Midyat (46 km), Midyat – Mardin (67 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 376 km

Otele Giriş Saati: 18.30

2.GÜN CUMA: ( MARDİN –ESKİ PTT BİNASI – ULU CAMİİ – LATİFİYE CAMİİ – DAYRUL ZAFARAN MANASTIRI – KASIMIYE MEDRESESİ –  MARDİN KENT MÜZESİ – ŞANLIURFA – BALIKLI GÖL – HZ.İBRAHİM MAGARASI VE MAKAMI  – GÜMRÜK HAN – SIRA GECESİ )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, otelimizden hareket ile Mardin’de gezimize başlıyoruz. Eski bir Ermeni Konağı olan Eski PTT Binasını ve Şehidiye Camii görerek, Tarihi Çarşılarını, sokaklar arasında kemerli geçişleri sağlayan Abbaraların içerisinde yürüyerek, şu anda restorasyonda olan 11.yy da yapıldığını tahmin edilen Ermeni bir usta tarafından yapılan minaresi ile meşhur Ulu Camii görüyoruz. Buradan Latifiye Camiini geziyoruz. Sabancı Ailesi tarafından yaptırılan Mardin Kent Müzesi’ni geziyoruz. Müsaitlik durumuna göre, Süryani cemaatinin Dünyadaki en önemli merkezlerinden ve de mimari açıdan eşsiz sayılabilecek Mor Gabriel veya Dayrülzaferan Manastırların dan birisini geziyoruz.   Ardından 15.yy Akkoyunlu Hükümdarı Sultan Kasım tarafından yaptırılan Kasımıye Medresesi’ni gezdikten sonra, Yöresel tatlarla zenginleştirilmiş Öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza hareket ediyoruz. Yemeğimizin ardından Tarihi İpek Yolu, Kızıltepe – Viranşehir üzerinden Peygamberler Şehri olan, Çiğ Köfte, Balıklı Göl, Harran denildiğinde aklımıza gelen şehir Şanlıurfa’ya ulaşıyoruz. Halil Rahman Gölü, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, Hz İbrahim Makamından ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panaromik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyinciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Eşkıya filminden de anımsayabileceğiniz Gümrük Han’da çay molası ardından otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı:  Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur bedeline dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendirmesi veya serbest Öğlen yemeği

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Dedeman Otel / ŞANLIURFA

Rota: Mardin İçi (30 km), Mardin – Şanlıurfa (188 km), Şanlıurfa İçi (5 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 236 km

Otele Giriş Saati: 18.00

3.GÜN CUMARTESİ: ( ŞANLIURFA – HARRAN – KONİK KUBBELİ EVLER –  İLK ÜNİVERSİTE – İÇ KALE –TARİHİ SURLAR – GÖBEKLİ TEPE – ATATÜRK BARAJI – ADIYAMAN – KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ – CENDERE KÖPRÜSÜ – ARSEMİA ANTİK KENTİ – NEMRUT DAĞI – GÜN BATIMI )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Şanlıurfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran’dan ayrılarak Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz. Gezimiz sonrasında Adıyaman‘a hareket ediyoruz. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajını seyir terasından izliyoruz. Adıyaman’a olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Yemek molamızın ardından minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Yeni Kale, Arsemia Tapınağı, sonrasında Gün Batımı için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. I.Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos’a ait Tümülüs ve Kutsal alanlarıdır. Batı ve doğu terası bağış sunağı, güneşin batımı sonrası otele varış. ( Gün Batımına göre otele giriş saati değişebilir.) Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı:  Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur bedeline dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendirmesi veya serbest Öğlen yemeği

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Bozdoğan Hotel / ADIYAMAN

Rota: Şanlıurfa – Harran (47 km), Harran – Göbeklitepe (51 km), Göbeklitepe – Adıyaman (120 km), Adıyaman – Nemrut Dağı (60 km), Nemrut Dağı – Adıyaman (60 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 338 km

Otele Giriş Saati: 19.00

4.GÜN PAZAR:  ( BİRECİK – HALFETİ – HALFETİ TEKNE TURU – KELAYNAK KUŞLARI – NİZİP – GAZİANTEP – GAZİANTEP ARKEOLOJİ MÜZESİ  – SEDEF KAKMA ATÖLYESİ – EMİNE GÖĞÜŞ MUTFAK MÜZESİ – İMAM ÇAĞDAŞ BAKLAVACISI – ÇARŞILAR – GAZİANTEP KALESİ )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Birecik Barajı’nın yapımı sonrasında sular bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. Birecik Baraj Göl’ü üzerinde 1 saat süren bir Tekne Turuna çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gezdikten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Halfeti’den ayrılarak. Birecik’te dünyada nesli tükenmekte olan sadece Fas ve Birecik’te bulunan Kelaynak Kuşlarını görüyoruz. Nizip üzerinden doğunun Paris’i olarak adlandırılan Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’e varış. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Zeugma Mozaikleri Müzesini geziyoruz. Müzeden ayrılarak Sedef Atölyesine geçiyoruz. Sedef Atölyesini ve Medusa Cam Eserleri Müzesini geziyoruz. Tam olarak yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan Gaziantep Kalesini kale kapalı olduğundan dışarıdan görüyoruz. Bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş önünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Gaziantep Havalimanı’na giderek 22.10’de kalkacak olan Pegasus Havayolları’na ait olan uçağımız ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Servislerimize binerek siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı:  Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendirmesi veya serbest Öğlen yemeği

Akşam Yemeği: Bu gece dönüş yolculuğu. Akşam yemeği rehberimizin belirleyeceği bir noktada ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT DÖNÜŞ GÜNÜ. BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota: Adıyaman – Gaziantep (120 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 120 km

TOPLAM TUR MESAFESİ: 1135 km

Mardin, Şanlıurfa ve Adıyaman’da Kalıyoruz

1.GÜN MARDİN OTEL KONAKLAMASI

HİLTON MARDİN http//www.hilton.com.tr/Hilton-Garden-Inn-Mardin/

127 Oda, 310 Yatak, 97 Standart Oda,2 Engelli Odası, 37 Single Oda, 60 Double Oda, 24 Aile Odası, 1 Kral Dairesi, 1 Balayı Suiti, 2 Suit Telefon, Direkt Telefon, Banyo, Banyoda Telefon, Saç Kurutma makinesi, Elektronik Kilit Sistemi, Yangın Alarmı, Minibar, Çay veya kahve makinesi, Uyandırma Servisi, Kasa, 24 Saat Oda Servisi, TV, Uydu TV, Internet Bağlantısı, Kablosuz Internet, Merkezi Isıtma, Split Klima Bahçe Manzarası 3 Restaurant Kapalı kap:1000, Açık kap: 1900, Kahvaltı Salonu (toplam kap: 400), Snack Bar, Kafeterya. Mezopotamya Restaurant, 280 kişilik, Dara Bar Restaurant, 150 kişilik, Mat Cafe Restaurant, 200kişilik., Loby Bar Restaurant, 100 kişilik, Lobi Bar, Havuz Bar, Roof Bar, Teras Bar, Restaurant Bar, Disco Bar, Vitamin Bar, Türk, Uluslararası, Vejetaryen, Mutfakları Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon 4 Toplantı Salonu Toplam kap: 130,800, 100, Kablosuz Ağ Bağlantısı, Kurumsal internet bağlantısı, Ses Sistemi, Yaka Mikrofonu, Kablosuz mikrofon, Masa Mikrofonu, Ses Kayıt Sistemi, Işık Sistemi, Dvd Oynatıcı, Vcd Oynatıcı, Video, Sahne, Kürsü, Müzik Yayını, Slayt Oynatıcı, Bilgisayar Projektörü, Görüntü Kaydı, Barkovizyon, Tepegöz, Flipchart, TV, Yazı Tahtası, Faks, Klima, Lazer İşaretleyici Sağlık Odası , Uyandırma Servisi , İş Adamları İçin Sekreterya Servisi , Internet , Market , Kuru Temizleme , Çamaşır ve Ütü Servisi , Resepsiyonda Emanet Kasası , Jeneratör , 100 Araçlık Açık Otopark, 15 Araçlık Kapalı Otopark 1 Açık Yüzme Havuzu Çocuk Havuzu, Su Kaydırağı, Türk Hamamı, Sauna, Masaj, Fitness Merkezi, Bahçe , Çocuklar için oyun alanı ,Disko ,Masa Tenisi, Bilardo, Mini Futbol Şehir Merkezinde

GRAND YAY OTEL  http://www.yaygrand.com/

Bölgenin tarihi kültürüne bütünleşmiş olmuş modern bir tesis olarak Yay Grand Otel misafirlerinin hizmetindedir. Yay Grand Otel Oda Özellikleri; 1 adet Kral Dairesi 6 Adet Grand Suit oda, 4 adet Suit oda 94 adet Standart oda olmak üzere toplam 105 oda ve 230 yatak kapasitesindedir. Yay Grand Oda Özellikleri; Telefon, Banyo, Klima, Uydu yayını, Saç kurutma makinesi, digital kasa, özel jakuzili odalarıyla 4 yıldızlı konforun tüm detaylarını içermektedir. Yay Grand Otel’de; Resepsiyon hizmetleri, 24 saat oda servisi hizmet olanakları mevcut bulunmaktadır. Firdevs Restoran, Reyhani Kahvaltı Salonu 250 kişilik hizmet vermektedir.: Mardin Yay Grand Otel’de; olimpik havuz ve aquapark bulunmaktadır. Toplam 1800 kişi kapasiteli 4 ayrı toplantı salonu davet ve organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz. Mardin Otel Yay Grand konum; Diyarbakır yolu üzerinde, Yenişehir’de bulunmaktadır.

2.GÜN ŞANLIURFA OTEL KONAKLAMASI

DEDEMAN ŞANLIURFA http//www.dedeman.com.tr/

125 standart oda, 1 engelli odası, 6 suit oda, 1 kral dairesi olmak üzere toplam 133 oda ve 266 yatak kapasitesindedir. Dedeman Şanlıurfa Otel Oda Özellikleri; Ayarlanabilir Klima, elektronik kasa, direkt hatlı telefon ve bilgisayar çıkışı, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, TV, minibar, banyo, elektronik kapı kilit sistemi, duman detektörü ve spring mevcuttur. Safran restorant, roof restorant, bar, teras restorant, lobby bar bulunmaktadır. 500 kişi kapasiteli balo salonu, çok amaçlı 4 adet toplantı odası, teknik ekipman; tepegöz, projector, TV, vhs video, DVD player, konferans ses sistemi (masa üstü mikrofonu, kablolu-kablosuz mikrofon ayağı), perde, kasetçalar, ses sistemi, flipchart, kürsü, power anfi, mikser, hoparlör, monitör hoparlör bulunmaktadır. Kuru temizleme, çamaşır yıkama, kuaför, berber, uyandırma servisi, doktor, çocuk bakımı, otopark bulunmaktadır. Fitness, sauna, Türk hamamı, masaj, fitness center, egzersiz alanları ve kapalı yüzme havuzu Dedeman Şanlıurfa Otelde mevcuttur. Konum olarak havaalanına 35 km. otobüs terminaline 500 m. Balıklıgöl’e 1.5 km. Harran’a 44 km, mesafededir.

HOTEL EL RUHA http://www.hotelelruha.com/

87 Oda, 200 Yatak, 76 Standart Oda,1 Engelli Odası, 10 Suit Telefon, Direkt Telefon, Banyo, Elektronik Kilit Sistemi, Yangın Alarmı, Minibar, Uyandırma Servisi, Kasa, Balkon, 24 Saat Oda Servisi, Uydu TV, Müzik Yayını, Digitürk, Internet Bağlantısı, Kablosuz Internet, Merkezi Klima Bahçe Manzarası, Tarihi Yer Manzarası , , ”Halepli Bahçe, Balıklı Göl” 3 Restaurant Kapalı kap:1200, Açık kap: 600, Kafeterya. Ala carte Restaurant, 100 kişilik, Mağara Restaurant, 80 kişilik, El- Ruha Barbekü Restaurant, 120kişilik.Cafe Inn, Türk, Uluslararası, Vejetaryen, Yöresel Urfa Mutfağı Mutfakları Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon Maks (m2/kap):/400, Min (m2/kap):/20, Kablosuz Ağ Bağlantısı, Kurumsal internet bağlantısı, Ses Sistemi, Yaka Mikrofonu, Kablosuz mikrofon, Masa Mikrofonu, Işık Sistemi, Dvd Oynatıcı, Kürsü, Müzik Yayını, Projektör Perdesi, Barkovizyon, Flipchart, Yazı Tahtası, Faks, Klima, Lazer İşaretleyici Sağlık Odası, Doktor, Uyandırma Servisi, İş Merkezi, Internet, Market, Kuru Temizleme, Çamaşır ve Ütü Servisi, Resepsiyonda Emanet Kasası, Jeneratör, 50 Araçlık Açık Otopark, 80 Araçlık Kapalı Otopark 1 Kapali Yüzme Havuzu ve Çocuk Bölümü, Türk Hamamı, Fin Hamamı, Sauna, Masaj, Fitness Merkezi, Sağlık Merkezi, Jimnastik Salonu, Bahçe, TV Odası Masa Tenisi, Bilardo, Şehir Merkezinde

3.GÜN ADIYAMAN OTEL KONAKLAMASI

BOZDOĞAN OTEL http://www.otelbozdogan.com/

Adıyaman Hava Alanı’na 15 km, Arsemia’ya 60 km, Cendere’ye 50 km, Nemrut’a 72 km mesafede nehir kıyısında yer almaktadır. 9 sigara içilmeyen oda, 1 suit oda olmak üzere toplam 78 oda, 157 yatak kapasitesine sahip otel odalarında; Uydu tv, Dijitürk, Split klima, Küvet, Banyo, WC, Fön makinesi, Banyoda telefon, Direk telefon, Çay ve kahve makinesi, Müzik yayını, İnternet bağlantısı, Mini bar bulunmaktadır. Bozdoğan Otel’de Servis ve Hizmetler; Çamaşırhane, Ütü, Kuru Temizleme, Resepsiyonda kasa, Hediyelik eşya, Bahçe, 24 Saat Oda Servisi, jeneratör, Telefonda Doktor, Otopark, Split klima, Merkezi ısıtma, Televizyon odası, Çocuk oyun odası, Wireless İnternet, İş Merkezi, Kuaför salonu bulunur ve Evcil hayvan kabul edilir. Çocuk havuzu, Açık havuz, Masaj, Türk Hamamı, Fitness, Sauna mevcuttur. Yöresel menülerle farklı tatlar sunan Herşey dâhil, Tam pansiyon, Yarım pansiyon, Oda kahvaltı sisteminde çalışmaktadır ve 250 kişilik 1 kapalı restoran, 200 kişilik 1 açık restoran, 1 Açık büfe restoran, Kahvaltı salonu, Lobi bar, Havuz bar, Restaurant bar, 1 Alakart restoran ile hizmet vermektedir. Toplantı/Kongre’lerinizin için konforlu ve modern tesisatlarla donatılmıştır, 4 toplantı odası bulunmaktadır. En büyük salon kapasitesi 250 kişilik, Fuar&Sergi Alanı kapasitesi 300 m2’dir. Projeksiyon, Barkovizyon, Ses sistemi, Mikrofon, Video player, DVD player, Televizyon, Fax, klima, Işık sistemi, Tepegöz, Perde, Beyaz tahta, Slide projektör, Flipchart, Projeksiyon bulunmaktadır.

Konforlu Uçak, Rahat Otobüsler

Pegasus Havayolları ile bayramın ilk günü 8 Ağustos Perşembe Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan 05:15’te Diyarbakır’a uçuş, 11 Ağustos Pazar akşamı Gaziantep Havaalanı’ndan 22:10’da İstanbul Sabiha Gökçen’e dönüş

Minibüsler : Ford Transit 18 kişilik Klimalı veya Klimasız, 28 Kişilik Isuzu, Royal, Prestij Marka Midibüslerle Yaylalara Ulaşım Sağlanmaktadır.

Otobüsler : Travego & Tourismo MERCEDES, Man FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat ( hız sınırlayıcı ve sabitleyici ), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 ” LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Fiyata Dahil Edilenler

*  Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
*  Man Fortuna – Travego
Tourısma Mercedes Lüks Otobüsler İle Ulaşım
*  Çevre Gezileri
*  Otobüs İçi İkramları
*  Tatil HomeTur Güvencesi
*  Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı
*  Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği
*  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
*  Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik Mercedes, Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.
* Gidiş Dönüş uçak bileti

Uçaklı Turlarda 2 yaşa kadar çocuklarda sadece INFINITY 60 TL Ücreti Alınır. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 2 – 6 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0- 6 Yaş Müze Ören Yeri Ücreti Ödemez.

İade ve İptal Durumları

  • Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
  • Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
  • Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
  • Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.
  • Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.
  • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.
  • Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
  • Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 0 549 580 30 98 Efe Karagöz
  • Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.