Uçakla Boydan Boya Doğu Anadolu Turu 7 Gece 8 Gün

  • Hareket: Kesin Kalkış
  • Süre: 8 gün

Sıcağıyla kavuran Ağustos ayında Doğu Anadolu turlarıyla serinlemeye ne dersiniz? 1 hafta boyunca Doğu’nun tüm güzelliklerini, tarihi eserlerini, ihtişamını görecek, 10’dan fazla şehir gezecek, yöresel lezzetleri tadacak, muhteşem manzaralar seyredecek ve bu coğrafyaya tek kelimeyle hayran kalacaksınız.

7 gece 8 gün süren gezi programında Ağustos ayı içerisinde her Pazar sabahı İstanbul’dan uçakla hareket ediliyor. Yolculuk Sivas’tan başlıyor. Malatya’yla devam ediyor. Erzurum’da tam gün geçirdikten sonra tarihi yerleriyle daima gizemini koruyan Kars’a uzanıyoruz. Ağrı Dağı’nın eteğinde İshak Paşa sarayını görüp Malazgirt Ovası’ndan geçerek Van Gölü’ne geliyoruz. Elazığ’ı da gezip dönüşe geçiyoruz. Bu muhteşem paket programda, Doğu bölgemizde duyduğunuz, merak ettiğiniz her yeri gezmiş olmanın keyfine varacaksınız. Gap turları sizi bekliyor!

Rezervasyon Yaptır Biz Sizi Arayalım Diğer GAP turları için tıklayın »

*

Tur Tavsiyeleri

Gap turları süresince rahat spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza bir kıyafet, dudak koruyucu kremi alabilir, alacağınız hediyelikler için de ekstra bir çanta bulundurabilirsiniz.

*

Müze Kart

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir.
Detay

*

Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası yolcuya aittir.

*

Neden Tatilhome?

Tatil Home, müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

*
*

Karadeniz Turları

Doğa ananın cömert davrandığı topraklar, mavi ve yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan, kültür merkezlerimizden Karadeniz’de unutulmayacak bir tur! 4 – 10 günlük uçaklı ve otobüsle düzenlenen Karadeniz Turları sizi bekliyor!
Karadeniz Turları İçin Tıklayın

*

Kapadokya Turları

“Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya, cave otelleri, dünyaca ünlü peri bacaları ve kanyonları, balon turları ve geleneksel eğlenceleri ile muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor! Kapadokya Turları uçaklı ve otobüslü fırsatları kaçırmayın!
Kapadokya Turları İçin Tıklayın

Baştan Sona Doğu Anadolu

1.GÜN PAZAR: (SİVAS – BÜRÜCİYE MEDRESESİ – ULU CAMİİ – ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE – KONGRE BİNASI – GÖKMEDRESE – KANGAL KÖPEĞİ – MALATYA –  ULUCAMİİ – ASLANTEPE)

Değerli misafirlerimiz, Doğu Anadolu Gap turları 1.gününde 03.30 Londra Camping Önü, 04.00 Harbiye Orduevi Karşısından, 04.30’de Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı, servislerimiz ile Sabiha Gökçe Havalimanına hareket ediyoruz. Havaalanında nüfus cüzdanı, ehliyet ile uçağımıza c/ın işlemlerimi yapıyoruz. Alana kendi imkânları ile gelecek olan konuklarımızla 05:00 ‘da Pegasus Kontuarı önünde buluşarak güvenlik kontrolünden geçiyor ve 06:05 de hareket edecek olan Pegasus Havayolları İstanbul – Sivas uçağı ile Sivas’a hareket ediyoruz. 07:35 de Sivas Havaalanına vardığımızda bizleri bekleyen özel aracımızla şehir merkezine doğru ilerlerken önce birbirimizle tanışıyoruz ve Cumhuriyet Kenti Sivas’ı gezmeye başlıyoruz. Sivas’ta ilk olarak Gökmedrese ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Eğri minaresiyle görenleri hayrete düşüren ve halen bu minarenin kullanıldığı Ulu Camii ise diğer bir gezi noktamız olacak. Sonrasında gerçekleştireceğimiz Taşhan, Bürücüye Medresesi, Çifte Minare gezilerimizi takiben Sivas Kongresi’nin gerçekleştirildiği ve içinde gezerken Kurtuluş Dönemini yaşadığımız Kongre Binası’na gidiyoruz. Sivas’ta vereceğimiz serbest vaktin sonrasında Arguvan diyarı Malatya’ya doğru yol almaya başlıyoruz. Malatya’ya giderken Sivas’ın ilçesi Kangal’da şirin dostlarımıza uğramayı ihmal etmiyor ve Kangal Köpeği Çiftliği’ne giderek, yurdumuzun medarı iftarı olan köpeklerimiz hakkında bilgi alıp, onlarla fotoğraf çektiriyoruz. Ardından Malatya’ya ulaşıyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Malatya’da, dünyanın en eski sarayını barındıran Aslantepe, Eski Malatya (Battalgazi), Ulucami gezilerinin ardından, Kayısı Kenti Malatya’da, Kayısı ürünlerini de bulabileceğiniz Malatya çarşısında alışveriş yapıyoruz. Alışveriş sonrasında ise Kale, Silahtar Mustafa Paşa Kervansaray’ı, Halfetih Minaresi’ni gezip odalarımıza yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: (Ekstra): Rehberimizin belirleyeceği bir noktada extra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Özen Kebap: Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Peskutan Çorbası, Sivas Kebabı, Tırhıt, Madımak yemeği, Tel Helvası

Akşam Yemeği: Ücrete dahildir.

Konaklama: Anemon Otel yada Altın Kayısı Otel / MALATYA

Rota: Sivas İçi (25 km), Sivas – Malatya (243 km), Malatya İçi (20 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 288 KM

Otele Giriş Saati: 18:30

2.GÜN PAZARTESİ: (DİVRİĞİ – ULUCAMİİ – DARÜŞ ŞİFA – DADAŞLAR DİYARI –  ERZURUM  )

Değerli misafirlerimiz, Doğu Anadolu Gap turları 2.gününde sabah kahvaltı sonrası Divriği yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Yapımı 130 yıl süren taş yolundan Karanlık Kanyonu tüm vahşiliği ile fotoğraflayacak ve kendimizi yaban hayatın içinde hissedeceğiz. Öğle yemeğimizi yöresel soframızda aldıktan hemen sonra Selçuklu eseri Divriği Ulu Cami ve Daru’ş-şifası adıyla dünya sanat tarihinde yer alan bu eşsiz eser, Ulu Cami ve Şifahanesini geziyor, burada taşın adeta hamur gibi işlenişine şahit oluyoruz. Kapı ve duvarlara işlenen tüm motifler asimetrik ve her karede binlerce taş işlemeli motif bulunan her motifte Allah’ın birliğinin vurgulandığı gözlemleyeceğiz. Divriği Ulu Camii ve Daruşşifası’nın dört kapısında bulunan her biri birbirinden farklı eşsiz bezemelerle göz kamaştıran bir mimarlık ve mühendislik harikası niteliğinde olan bu eser bizleri büyüleyecek. Divriği gezimizin sonrasında Dadaşlar diyarı Erzurum’a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı:  Açık büfedir.

Öğle Yemeği: Safir Restoran: Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Erzincan Çorbası, Kırdo, Gesafe, Mıhla

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Dedeman Otel / ERZURUM

Rota: Sivas – Erzincan (250 km), Erzincan – Erzurum (190 km), Erzurum İçi (30 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 470 KM

Otele Giriş Saati: 19:00

3.GÜN SALI: (ERZURUM – ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE – CAFERİYE CAMİSİ – ULU CAMİİ – ÜÇ KÜMBETLER – YAKUTİYE MEDRESESİ – OLTUTAŞI ATÖLYESİ – AZİZİYE TABYASI – KARS )

Değerli Misafirlerimiz, Doğu Anadolu Gap turları 3.gününde sabah kahvaltısının ardından gezimize başlıyoruz. Doğu’nun incisi Erzurum’da Palandöken Dağı’nın serinliğini arkamıza alarak rahat bir gezi gerçekleştiriyoruz. Bu gezimiz sırasında Ulu Camii, Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese, Caferiye Camisi, Yakutiye Medresesi gibi yapıları geziyoruz. Yörenin ünlü cehveri Oltutaşı’ndan imal edilmiş el sanatlarının sergilendiği taş mağazalar çarşısında vereceğimiz serbest sürenin ardından öğle yemeğimizi restore edilmiş Eski Erzurum Evleri’nde otantik yer sofrasında alıyoruz ve yörenin özel yemekleri olan ayran aşı, yaprak sarması, el mantısı, su böreği ve kadayıf dolmasından oluşan çeşitlemelerle kendimize bir ziyafet çekiyoruz (ekstra). Yemek sonrasında Osmanlı Rus savaşının simgesi Aziziye Tabyası’nı gezip gördükten sonra Pasinler, Horasan ve Sarıkamış üzerinden Allahü Ekber Dağları’nı izleyerek serhat şehrimiz Kars’a doğru ilerliyoruz. Kars’a geldiğimizde kısa bir şehir gezisinin ardından tesisimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı:  Herhangi bir ücret ödenmez.

Öğle Yemeği: Ağmiller Restoran: Tüm Yöresel ürünlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Cağ Kebabı, Çeçil Peynirli Su Böreği, Pancar Cırtması, Patlıcan Pilavı, Erzurum Dolması, Tatlı Ayva

Akşam Yemeği: Tesis restoranında servis edilmektedir.

Konaklama: Sim-Er Otel / KARS

Rota: Erzurum İçi (25 km), Erzurum – Kars (212 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 237 KM

Otele Giriş Saati: 18:00

4.GÜN ÇARŞAMBA: ( KARS – KARS KALESİ –  KARS MÜZESİ – NAMIK KEMAL EVİ – ON İKİ HAVARİLER KİLİSESİ –TAŞ KÖPRÜ – ANİ HARABELERİ – MENÜCEHR CAMİİ – SULTAN SARAYI –  SURP KİRKOR – KATEDRAL – IĞDIR – DİGOR – TUZLUCA – DOĞUBEYAZIT )

Değerli Misafirlerimiz, Doğu Anadolu Gap turları 4.gününde kahvaltımızı yaptıktan sonra, Rus mimari örneklerinden binaları, fabrikayı ve ilginç sokakları görerek ünlü Kars Kalesi, Kars Müzesi’ni, Oniki Havariler Kilisesi’ni, Beylerbeyi Sarayı, Taş Köprü’yü, Namık Kemal Evi’ni görüyoruz. Gezilerimiz sonrasında Kars’ı derinlemesine tanımış olmanın verdiği keyifle, 45 km’lik mesafedeki ünlü Ani Haberlerine’ne ulaşıyoruz. Ermeni ve Selçuklu kültürünün en önemli yapıtlarının yer aldığı eserler arasında Katedral, Arpaçay, Surp Kirkor, Surp Pirgiç (Keveli Kilise), Selçuklu eserlerinden ve Anadolu’nun ilk Türk Camiisi olan Menücehr Cami, Ebul Muhammeran Cami, Sultan Sarayı’nı geziyoruz. Gezinin ardından Kars’tan son kez geçerek Digor ve tuz beldesi Tuzluca yolundan Iğdır’a doğru ilerlediğimizde kutsal Ağrı Dağı’nın (5165 m) etki alanına giriyor, nereye gitsek onu görüyor ve Iğdır’a varıyoruz. Bölgenin sert iklimine karşın her zaman ılıman olan bu şehrimizde bir süre dolaşıyoruz. Iğdır’dan ayrılıp Doğu Beyazıt’a ulaştığımızda odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı:  Açık büfedir.

Öğle Yemeği: Rüstem Usta Kebapçısı Tesisleri: Tüm Yöresel ürünlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Ehli Kebap, Humus Salatası, Büryan, Abdigör Köftesi

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Sim-Er Otel / Doğubeyazıt / KARS

Rota: Kars İçi (20 km), Kars – Doğubeyazıt (190 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 210 KM

Otele Giriş Saati: 18:00

5.GÜN PERŞEMBE: (İSHAKPAŞA SARAYI – ÇALDIRAN OVASI – MURADİYE ŞELALESİ – ŞEYTAN KÖPRÜSÜ – ADİLCEVAZ – ÇİTÖREN KÖYÜ – AKDAMAR – MALAZGİRT OVASI – VAN GÖLÜ )

Değerli Misafirlerimiz, Doğu Anadolu Gap turları 5.gününde sabah kahvaltısı sonrası hareketle İran sınırına yönelip sınırı görüyoruz. Arından, inşaatı 99 yıl süren muhteşem İshak Paşa Sarayı’nı geziyoruz. Tendürek dağına (3542m.) parelel olarak Çaldıran üzerinden Van’a bağlı Muradiye ilçesine geliyor, burada ilçeyle aynı ismi taşıyan muhteşem Muradiye Şelalesi ile Şeytan Köprüsü’nü tanıyor ve yakın tarihimizde büyük bir öneme sahip olan Türk – Ermeni Savaşlarına konulan Van’ın 18 km kuzeybatısındaki Çitören Köyü yakınlarındaki Zeve Şehitliği’ne gidiyoruz. Burada rehberimizden dinleyeceğimiz bilgiler sonrasında Zeve Şehitliğinin kalıntılarını, Urartu ve diğer birçok uygarlığa ait eserleri barındıran Van Müzesi’ni topluca geziyoruz. Daha sonra Van Kalesi olarak da bilinen Tuşba Kalesi’ne çıkarak bu görkemli yapıtı tanıyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında görenlerin “Göl’den daha çok denize benziyor” diye yorum yaptığı Van Gölü kıyısına geliyoruz. Burada Gevaş’ı tanıyor ve teknelerle Akdamar adasına geçiyor ada’yı ve burada taş işçiligi ile ünlü kiliseyi geziyoruz. Son olarak şehir içerisinde yer alan yöresel el sanatları merkezini gezdikten sonra akşam yemeğimizi yiyor ve sonra Van gecelerini inceleyelim diyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Ücretsizdir.

Öğle Yemeği: Denizkent Tesisleri: Tüm Yöresel ürünlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: İnci Kefali, Tuşpa Kebabı, Özel Salata, Helise, Keleços, Çılbır, Erik Pestili, Kaşık Tatlısı

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Merit Şahmaran Otel / Edremit ya da Büyük Urartu Otel / Van

Rota: Doğubeyazıt – Van (182 km), Van İçi (70 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 252 KM

Otele Giriş Saati: 18:00

6.GÜN CUMA: (VAN – SÜPHAN DAĞI – TATVAN – AHLÂT – SELÇUKLU MEZARLARI – BİTLİS – ELAZIĞ – HARPUT KALESİ – KURŞUNLU CAMİİ – ULU CAMİİ – MERYEM ANA KİLİSESİ)

Kahvaltısı sonrası, Doğu Anadolu Gap turları 6.gününde Van Gölü’nün etrafını dolaşmaya başlıyoruz. Adilcevaz üzerinden Ahlat’a doğru ilerlerken solumuzda 4050m. yükseklikteki Süphan Dağı’nı görmeye başlıyoruz ve bu noktada Alparslan’ın destan yazdığı Malazgirt’in çok yakınında bulunuyoruz. Ahlat’ta son derece ilginç mezar ve kümbetleri, çivi yazılı kitabeleri görüyoruz. Ardından Tatvan’a geliyor, buradan minibüslerle Nemrut Dağı’na çıkıp krater gölünü fotoğraflıyor ve öğle yemeğimizi Tatvan’da yiyoruz (ekstra). Yemekten sonra Bitlis şehir merkezinde panoramik tur yapıp, Beş Minareyi sayıyoruz. Kovancılar yolu üzerinden Elazığ’a ulaşıyoruz. Elazığ şehir merkezi üzerinden Elazığ ilinin tarihte bilinen en eski yerleşim yeri Harput’a ulaşıyoruz. Burada Harput Kalesi, Kurşunlu Camii, 12. Yüzyılda Artuklu Hükümdarı Fahrettin Karaaslan tarafından yapılmış olan Ulu Camii, Harput Kalesi eteklerinde günümüze kadar ulaşan en eski Süryani kilisesi olan Meryem Ana Kilisesini geziyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zaman ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı:  Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Saray Restoran: Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Dolanger, Maden Köftesi, Kofik Dolma, Zerde, Dilber Dudağı

Akşam Yemeği: Konaklayacağımız yerde yiyoruz.

Konaklama: Anemon Otel / Malatya

Rota: Van – Malatya (569 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 569 KM

Otele Giriş Saati: 18:00

7.GÜN CUMARTESİ: (ELAZIĞ – KEBAN BARAJI – ÇIR ÇIR ŞELALERİ – KÖPRÜ – KEMALİYE)

Değerli Misafirlerimiz, Doğu Anadolu Gap turları 7.gününde otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrası, Keban’a hareket ediyoruz. Keban Barajı’nın yapımından sonra barajdan sızan suların oluşturduğu Çır Çır Şelalelerini gezip, yine bu sularda üretilen alabalığın, farklı lezzetleriyle öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Karnımızı doyurduktan sonra kısa bir kent gezisi yapıyor ve Keban Barajını geziyoruz. Ardından efsanevi Vali Recep Yazıcıoğlu’nun yaptırdığı köprüden geçerek adını Mustafa Kemal Atatürk’ten alan Kemaliye’ye ulaşıyoruz. Burada farklı bir kent, havasıyla bizi karşılıyor. Akşam yemeğimizi otantik restoranımızda aldıktan hemen sonra konaklayacağımız Kemaliye evlerimize yerleşiyoruz.

BOZKURT OTEL

Sabah Kahvaltısı:  Otelde alınır.

Öğle Yemeği: Kemaliye Restoran: Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Yoğurtlu Çorba, Doldurma Kaburgası, Eğin Piyazı, Eğin Kaburgası, Keşkek

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Bozkurt / Kemaliye / ERZİNCAN

Rota: Elazığ – Kemaliye (145 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 145 KM

Otele Giriş Saati: 18:00

8.GÜN PAZAR: (KEMALİYE – ZİNCİRLİ KAYA – LÖKHANE – KENT TARİHİ MÜZESİ – DEĞİRMEN – KENT TARİHİ MÜZESİ – BEBİK KAHVESİ – KEMALİYE VADİSİ – KIRKGÖZ – ELAZIĞ)

Değerli Misafirlerimiz, Doğu Anadolu Gap turları 8.gününde otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrası, Kent Merkezi, Tarihi Taş Dibi Mahallesi, Seytali Parkı, Mani Yolu, Zincirli Kaya, Lökhane, Medrese ve Değirmen gezilerimizle büyüleniyor ve yöresel yemekleri ile tarihi lokantamızda öğle yemeğimizi yiyoruz. Sonrasında Lökhanede yöresel ürünlerden alışveriş yaparken “Bebik Kahvelerimizi” yudumlayacak ve kiliseden müzeye dönüştürülen Kent Tarihi Müzesini gezeceğiz. Turumuza devam ederek Ahmet Kutsi Tecer’in “Orda bir köy var uzakta” şiirini yazdığı ve doğduğu köy olan sit alanı olarak ilan edilmiş Apcağa Köyüne geliyoruz. Kültür Bakanlığı tarafından, tarihi dokusu bozulmadan günümüze kadar gelebildiği için ödüle layık görülen bu mükemmel köyü gezerek huzur buluyoruz. Ayrıca köy gezimiz esnasında birde hane ziyareti yapıp buradaki yaşamı görme imkânı buluyoruz. Ardından Kemaliye Vadisini seyredeceğimiz en güzel noktasında, Kırkgöz Mesire Yerinde buz gibi göze suyundan içip manzarayı seyrediyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Elazığ’a geri dönüyoruz. Pegasus Havayolları’nın 18:50 Elazığ – İstanbul uçağıyla İstanbul’a dönüyoruz. İstanbul’da bizi bekleyen servis araçlarımıza binerek bir başka organizasyonda buluşmak üzere Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı:  Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Eğin Restoran: Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Aşlık Çorbası, Kenger Kavurması, Kuzu İçi, Hışık Yahnisi, Mıhla

Akşam Yemeği: Restoranda servis edilir.

Konaklama: DİKKAT! KONAKLAMA YOK. DÖNÜŞ GÜNÜ.

Rota: Kemaliye – Elazığ (145 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 145 KM

TOPLAM TUR MESAFESİ: 2226 KM

Lüks Otellerde 1 Hafta Geceleme

1.GÜN MALATYA OTEL KONAKLAMASI
ANEMON OTEL

7 farklı oda tipi;1 Kral dairesi,4 executive suit, 14 junior suit, 96 delux oda, 60 superior oda, 10 standart oda ve 2 engelli odası,ile toplam 187 odaya sahip.
Detaylı Bilgi

2.GÜN ERZURUM OTEL KONAKLAMASI
ERZURUM DEDEMAN

Palandöken Dağı’nın karlı eteklerinde konumlanan, büyülü şehir ve dağ manzarasına sahip otel, 187 oda kapasitelidir.
Detaylı Bilgi

3.GÜN ve 4.GÜN DOĞUBEYAZIT OTEL KONAKLAMASI
SİMER HOTEL

4 suit oda, Toplam 146 oda ve 300 Yatak kapasitesi ve kusursuz hizmeti ile müşterilerine unutulmaz anlar yaşatıp özel günler sunmaktadır.
Detaylı Bilgi

5.GÜN VAN OTEL KONAKLAMASI
MERİT ŞAHMARAN HOTEL

100 Standart, 1 Engelli, 5 Köşe, 20 Sigara İçilmeyen, 9 Executive, 5 Aile, 1 Kral Dairesi, 2 Balayı Suiti, 5 Suit, toplam 129 oda bulunmaktadır.
Detaylı Bilgi

6.GÜN ELAZIĞ OTEL KONAKLAMASI
THE MARATHON OTEL

1 kral dairesi, 5 süit oda ve engelli odası olmak üzere toplam 54 oda, 113 yataktan oluşmaktadır.
Detaylı Bilgi

7.GÜN KEMALİYE OTEL KONAKLAMASI
BUTİK KEMALİYE EVLERİ

Lüks Ulaşım Seçenekleri

Pegasus Havayolları ile Pazar sabahı Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan 06:05’te Sivas’a uçuş, ertesi hafta Pazar akşamı Elazığ Havaalanı’ndan 18:50’de İstanbul Sabiha Gökçen’e dönüş

Otobüsler : Travego & Tourismo & İntouro MERCEDES 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat ( hız sınırlayıcı ve sabitleyici ), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 ” LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Man FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

Midibüsler : ISUZU TURKUAZ 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

Minibüsler : VW VOLT 12+1 veya 16 + 1Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Ücrete Dahil Olanlar
*  Otellerde 7 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Man Fortuna – Travego Tourısma Mercedes Lüks Otobüsler İle Ulaşım
*  Çevre Gezileri
*  Otobüs İçi İkramları
Tatil Home Tur Güvencesi
*  Açık Büfe 7 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe veya Set Menü 7 Akşam Yemeği
*  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
*  Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik Mercedes, Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.
* Gidiş Dönüş uçak bileti

Uçaklı Turlarda 2 yaşa kadar çocuklarda sadece INFINITY 60 TL Ücreti Alınır. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 2 – 6 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0- 6 Yaş Müze Ören Yeri Ücreti Ödemez.

İade ve İptal Durumları

  • Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
  • Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
  • Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
  • Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.
  • Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.
  • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.
  • Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
  • Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları: 0 549 580 30 98 / Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.