Tatilman Öneriyor!

Gap Rüyası Turu 7 Gece 8 Gün

  • Hareket: Kesin Kalkış
  • Süre: 8 gün

Gap turları içinde en çok tercih edilenlerden birisi de 7 gece 8 günlük, 5 gece otel konaklamalı olan Otobüslü Gap turudur. Tam 1 hafta süren Gap gezisi boyunca misafirlerimiz, tarihe, kültüre, farklı bir coğrafyaya ve harika lezzetlere doyacak. Güneydoğu Anadolu’nun önemli şehirlerinin ve öğelerinin gezildiği seyahatte ayrıca Tarsus, Adana ve Antakya da tüm güzelliğiyle sizi karşılayacak.

Gezi organizasyonları, yoğunluğa göre Cumartesi ya da Pazar gecesi İstanbul’dan yola çıkılıp Pazar ya da Pazartesi sabahı Tarsus, Adana ve Hatay turları ile başlıyor. Salı günü Antakya ve Gaziantep gezildikten sonra Çarşamba Birecik, Nemrut Dağı ve Atatürk Barajı’nı görüp, macera dolu bir gün yaşayacaksınız. Perşembe geldiğinde Diyarbakır, Batman, Hasankeyf ve Midyat dolaşılıp Cuma ise Şanlıurfa ve görkemli Mardin’de bulunmaktan büyük keyif alacaksınız. Harran Ovası’nı gördükten sonra yorulmuş ama çok mutlu bir şekilde dönüş yolculuğu başlayacak. Siz de bu muhteşem geziye siz de katılabilirsiniz. Gap turları fırsatlarını kaçırmayın!

Rezervasyon Yaptır Biz Sizi Arayalım Diğer GAP turları için tıklayın »

*

Ekstra Turlar

Arzu eden konuklarımız için gezimizin 6. Gününde Şanlıurfa’da akşam yemeği sonrasında Urfa Kültürünün bir parçası olan Sıra Gecesi… ( Ekstra Kişi Başı 40 TL )

*

Tur Tavsiyeleri

Gap turları gezi süresince rahat spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza bir kıyafet, dudak koruyucu kremi alabilir, alacağınız hediyelikler için de ekstra bir çanta bulundurabilirsiniz.

*

Müze Kart

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir.
Detay

*

Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası yolcuya aittir.

*

Neden Tatilhome?

Tatil Home, müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

*
*

Karadeniz Turları

Doğa ananın cömert davrandığı topraklar, mavi ve yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan, kültür merkezlerimizden Karadeniz’de unutulmayacak bir tur! 4 – 10 günlük uçaklı ve otobüsle düzenlenen Karadeniz Turları sizi bekliyor!
Karadeniz Turları İçin Tıklayın

*

Kapadokya Turları

“Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya, cave otelleri, dünyaca ünlü peri bacaları ve kanyonları, balon turları ve geleneksel eğlenceleri ile muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor! Kapadokya Turları uçaklı ve otobüslü fırsatları kaçırmayın!
Kapadokya Turları İçin Tıklayın

Medeniyetlerin Doğduğu Yere Yolculuk

1.GÜN PAZAR: ( HAREKET )

Değerli misafirlerimiz Gap turları 1.gününde 19.00 Londra Camping Otoparkı ( E – 5 Kenarı, Kültür Üniversitesi Yanı, Yenibosna Metrobüs Durağı Yanı ) – 20.00 Harbiye Orduevi karşısı – 21.00 Eski Kadıköy Salıpazarı Otoparkı  ( Kadıköy Altıyol veya Boğa olarak bilinen noktanın aşağısında )  – 21.15 Kartal Yemek Center – 21.30 Çayırova Mc Donalds Önünden, 22.00 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit – Adapazarı yönünden ) hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN PAZARTESİ: ( TARSUS – YEDİ UYURLAR MAĞARASI – BİLAL HABEŞİ MESCİDİ –TARSUS ŞELALESİ – NUSRET MAYIN GEMİSİ – ADANA – TAŞKÖPRÜ – SABANCI CAMİİ – ANTAKYA )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 2.gününde 02.30 Ankara Armada Alışveriş Merkezi’nin arkasında bulunan Söğütözü Ulusoy Dinlenme Tesislerinden sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde İzmit – Adapazarı – Bolu – Ankara – Aksaray – Pozantı güzergâhını takip ediyoruz. 07.30’da Pozantı’da vereceğimiz serbest kahvaltının ardından Türkiye’de ismi 3500 yıldır değişmeyen şehir olan Tarsus’a hareket ediyoruz Tarsus’a varış ve öğle yemeği molamızın ardından Kuran – ı Kerimde Kehf Suresinde gecen Yedi Uyurların Mağarası olduğuna inanılan Ashabı Kehf Mağarasını geziyoruz. Sonrasında Hz. Peygamber Danyal Makamı, Ulu Cami, Peygamber Efendimizin ilk müezzini olan Bilali Habeşi Mescidi, Aziz Paul’un doğduğu ev ve avlusunda yer alan su kuyusu  (panoramik), daha önce beyaz çarşı olarak bilinen ve restorasyonu tamamlanan Kırk Kaşık Bedesteni, Eski Tarsus Evleri, Tarsus Şelalesi gezisinde verilen molanın ardından şehrin çıkışında bulunan, Nusret Mayın Gemisini ziyaret ettikten sonra, Çukurova Yaylasının ortasında yer alan ve Seyhan Nehrinin bereketli sularıyla beslenen şehir Adana’ya hareket. Adana’da gezimize Seyhan Nehri Üzerine kurulmuş olan Meşhur Taşköprü’de vereceğimiz moladan, sonra Sabancı Camii gezisini yapıyoruz. Can, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri farklı inanışlarda yaşam alanları ve son zamanlarda diziler ile ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz. Antakya’ya varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan Lunch Box ile. ( Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri )

Öğle Yemeği: Tarsus’da meşhur Göksel Tantuni’ de tantuni alınacaktır.

Akşam Yemeği: Ücrete dâhildir.

Konaklama: Özcihan Otel / Harbiye / ANTAKYA

Mola Tesisleri: Düzce Türsan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Hanefi Yılmaz Tesisleri, Pozantı Tesisleri

Rota: İstanbul – Bolu ( 255 km), Bolu – Aksaray ( 355 km), Aksaray – Tarsus ( 240 km), Tarsus – Adana ( 55 km ) Adana – Antakya (190 km ) Bölge İçi Gezileri ( 40 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1130 km

Otele Giriş Saati: 18.30

3.GÜN SALI: (  ANTAKYA – HARBİYE – HARBİYE ŞELALESİ – HABİBİ NECCAR CAMİİ – SAİNT PİERRE KİLİSESİ – GAZİANTEP – GAZİANTEP ARKEOLOJİ MÜZESİ – EMİNE GÖĞÜS MUTFAK GEZİSİ – GAZİANTEP KALESİ )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 3.gününde açık büfe kahvaltı sonrasında, Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan Harbiye’ye hareket ediyoruz. Harbiye’ye varış. Harbiye Şelalelerini geziyoruz. Dünya’nın en önemli mozaiklerinin sergilendiği Antakya Arkeoloji Müzesi önünde buluşarak müze gezimizi yapıyoruz sonrasında Antakya’nın dar sokaklarında gezimize başlıyoruz. Anadolu’da yapılan ilk camii olarak bilinen Habibi Neccar Camii, birbirleriyle neredeyse sırt sırta olan Katolik Kilisesi, Ortodoks Kilisesi, Protestan Kilisesi, ( müsait olması halinde ) gezimisin sonrasında otobüsümüze binerek Hristiyan tarihinin en eski kiliselerinden biri olarak bilinen Saint Pierre Kilisesini ( kapalı olduğundan dolayı dışarıdan anlatım yapılacak ) geziyoruz. Antakya gezimiz sonrası, Paris’i olarak adlandırılan Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’e varış. Öğle yemeği molamızı rehberimiz bilgisinde serbest öğlen yemeğimizi alıyoruz. Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Gaziantep Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Müzeden ayrılarak sedef atölyesine hareket ediyoruz. Sedef Atölyesini geziyoruz. Emine Göğüş Mutfak Müzesi, tam olarak yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan Gaziantep Kalesini Panoramik olarak dışarıdan görüyoruz. Bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş önünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında geziyoruz. Gezimizin ardından, konaklayacağımız yere hareket etmek üzere aracımızda buluşuyoruz. Otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Açık büfe olarak servis edilir.

Öğle Yemeği: Aşina restoranda yöresel menü olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Met Gold Otel / GAZİANTEP

Rota: Antakya – Gaziantep (215 km ), Bölge İçi Gezileri ( 20 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 235 km

Otele Giriş Saati: 18.00

4.GÜN ÇARŞAMBA:  ( BİRECİK – KELAYNAK KUŞLARI – HALFETİ – HALFETİ TEKNE TURU – ATATÜRK BARAJI – NEMRUT DAĞI – KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ – CENDERE KÖPRÜSÜ – ARSEMİA TAPINAĞI – GÜN BATIMI )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 4.gününde kahvaltımızın ardından, Birecik’e dünyada nesli tükenmekte olan sadece Fas ve Birecik’te bulunan kelaynak kuşlarını görüyoruz. Barajı’nın yapımı sonrasında sular bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. Birecik Baraj Göl’ü üzerinde 1 saat süren bir Tekne Turuna çıkıyoruz. Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gördükten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Halfeti’den ayrılarak. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajını seyir terasından izliyoruz. Baraj gezisinin ardından Adıyaman’a hareket ediyoruz. Minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Arsemia Tapınağı, sonrasında gün batımı için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. I. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos’a ait Tümülüs ve Kutsal alanlarıdır. Batı ve doğu terası bağış sunağı, güneşin batışı sonrası otele varış. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Tesiste karşılanmaktadır.

Öğle Yemeği: Adıyaman İskender 85 restoranda yöresel menü olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Restoranımızda yiyoruz.

Konaklama: Antiochos Otel / ADIYAMAN

Rota: Gaziantep – Halfeti( 105 km ) Halfeti – Adıyaman ( 240 km ) Bölge İçi Gezileri ( 170 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 505 km

Otele Giriş Saati: Gün batımına göre değişmektedir

5.GÜN PERŞEMBE: ( DİYARBAKIR – CAHİT SITKI TARANCI MÜZESİ – ULU CAMİİ – SURLAR MARDİN KAPI  – BATMAN – HASANKEYF – MİDYAT – MİDYAT KONUK EVİ – TELKARİ ÇARŞISI  )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 5.gününde açık büfe kahvaltı ardından, güneydoğunun en eski ve köklü kenti Diyarbakır’a hareket ediyoruz. Diyarbakır gezisine başlıyoruz. Edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisininde en güzel örneğidir. Sur içersinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan Anadolu’da kurulan ve şu anda restorasyonu devam etmekte olan V.Haremi Şerif olan Diyarbakır Ulu Camiini geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır surlarının en eskisi olan Keçi Burcunu görüyoruz. Buradan Dicle Nehrine hareket ediyoruz. Dicle Nehrinin üstüne kurulu 10 Gözlü Köprüyü, hevsel bahçeleri görüyoruz ve hareket ediyoruz. Mardin Kapıyı, Yeni Kapı’yı panoramik olarak gördükten sonra Batman üzerinden Hasankeyf’e hareket ediyoruz. Türkiye’de ilk petrol kuyusunun bulunduğu ilimiz Batman’da, Kazım Usta’nın yerinde öğle yemeği molamızı veriyoruz. Yemekten sonra hareket ile yakında Ilısu Barajı ile sular altında kalacak olan Hasankeyf’e varıyoruz. Gezimize Zeynel Bey Türbesi, İmam Abdullah Türbesi, El Rızk Camisi, Sultan Süleyman Camisi, Tarihi Hasankeyf Köprüsü, Tarihi Hasankeyf Kalesi ( Açık ve müsaitse gezilecek ) Küçük Saray, Artuklu Döneminde var olan Eski Darphane ve Mağara Evleri gördükten sonra Hasankeyf gezimizi tamamlayarak Midyat’a hareket ediyoruz. Midyat’a varıyoruz. Gezimize Sıla Dizinin çekildiği ve birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evini geziyoruz. Tarihi Midyat Evlerinin arasından gümüş ve telkari satın alınabilecek çarşıda serbest zaman veriyoruz. Aracımızda buluşarak Midyat’a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Ücrete dâhildir.

Öğle Yemeği: Diyarbakır’da meşhur Hasanpaşa Hanında Diyarbakır kahvaltısı alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Matiat Otel / Midyat / MARDİN

Rota: Adıyaman – Diyarbakır ( 254 km ) Diyarbakır – Hasankeyf  ( 150 km ) Hasankeyf – Midyat (46 km)

Bölge İçi Gezileri ( 5 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe:  455 km

Otele Giriş Saati: 18.30

6.GÜN CUMA: ( MARDİN – DAYRUL ZAFERAN MANASTIRI – KASIMIYE MEDRESESİ – ESKİ PTT BİNASI – ULU CAMİİ – LATİFİYE CAMİİ – ŞANLIURFA – GÖBEKLİ TEPE – BALIKLI GÖL – GÜMRÜK HAN – SIRA GECESİ )

Gap turları 6.gününde kahvaltı yaptıktan sonra Mardin’e hareket ediyoruz. Hz. İsa’dan sonra V.yüzyılda inşa edilen ve günümüzde Süryani Ortodoks Patriklerinin Evi olarak kullanılan günümüzde halen kullanılmakta olan Dayrul Zaferan Manastırı gezisinden sonra 15.yy Akkoyunlu Hükümdarı Sultan Kasım tarafından yaptırılan Kasimiye Medresesi’ni geziyoruz. Eski Mardin’i gezmeye başlıyoruz. Eski bir Ermeni Konağı olan Eski PTT Binası, Şehidi Camii görerek, Tarihi Çarşılarını, sokaklar arasında kemerli geçişleri sağlayan Abbaraların içerisinde yürüyoruz. Şu anda restorasyonda olan 11.yy da yapıldığını tahmin edilen ermeni bir usta tarafından yapılan minaresi ile meşhur Ulu Camii görüyoruz. Buradan Latifiye Camisini geziyoruz. Çarşılar için verilen serbest zaman ardından, Tarihi İpek Yolu, Kızıltepe – Viranşehir üzerinden Peygamberler Şehri olan, hepimizin hafızalarında Çiğ Köfte, Balıklı Göl, Harran denildiğinde aklımıza gelen şehir Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Göbekli Tepe’ye hareket ediyoruz. Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz, Öğle yemeği molamızı veriyoruz. Şanlıurfa varıyoruz. Ş.Urfa merkezde gezimize başlıyoruz. Halil Rahman Gölü, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, Hz İbrahim Makamı’ndan ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panaromik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyinciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Ardından Eşkıya filminden anımsayabileceğiniz Gümrük Han’da çay molası ardından aracımızda buluşarak Otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız ile akşam yemeği sonrasında Urfa Kültürünün bir parçası olan Sıra Gecesi… ( Ekstra Kişi Başı 40 TL )

Sabah Kahvaltısı: Tesiste karşılanmaktadır.

Öğle Yemeği: Ebrar Restoranda yöresel menü olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Konaklama: Grand Urfa Otel / ŞANLIURFA

Rota: Midyat – Mardin ( 65 km) Mardin – Şanlıurfa (190 km)   Bölge İçi Gezileri ( 30 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 285 km

Otele Giriş Saati: 18.30

7.GÜN CUMARTESİ: ( ŞANLIURFA – HARRAN – HARRAN ULU CAMİİ – İLK İSLAM MEDRESESİ )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 7.gününde sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, Şanlıurfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran’dan ayrılarak, dönüş yolculuğumuza Şanlıurfa  – Gaziantep –  K.Maraş – Ankara – Bolu üzerinden İstanbul’a hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Bölgesel restoranda yöresel yemek alınacaktır.

Akşam Yemeği: Yoldaki dinlenme tesislerinde ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE KONAKLAMA YOKTUR.

Rota: Şanlıurfa – Harran (46 km) Harran – İstanbul (1325 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1371 km

Toplam Tur Mesafesi: 3981 km

İstanbul’a Varış Saati: Kadıköy Eski Salıpazarı Otoparkı 07.30

8.GÜN: PAZAR ( İSTANBUL )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 8.gününde 07.30’da İstanbul’a varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz. Dönüş Saatimiz Normal Hava Ve Yol Koşullarında Kadıköy’de Saat 07.30’dur.

5 Gece Ayrı Şehirlerde Lüks Oteller

2.GÜN ANTAKYA OTEL KONAKLAMASI
ÖZCİHAN OTEL

66 toplam oda, 130 toplam yatak, 3 suit oda, 8 bağlantılı oda, 55 standart oda. Dağ, şehir manzarası var.
Detaylı Bilgi

3.GÜN GAZİANTEP OTEL KONAKLAMASI
MET GOLD HOTEL

84 Oda, 160 Yatak, 58 Standart Oda,1 Engelli Odası, 8 Delüks Oda, 4 Bağlantılı Oda, 4 Aile Odası, 1 Kral Dairesi, 8 Suit oda bulunmaktadır.
Detaylı Bilgi

4.GÜN ADIYAMAN OTEL KONAKLAMASI
OTEL ANTİOCHOS

52 toplam oda, 104 toplam yatak, 1 suit oda. Şehir manzarası var. Türk Mutfağı, yöresel mutfak.
Detaylı Bilgi

5.GÜN MİDYAT OTEL KONAKLAMASI
MATİAT OTEL

127 Oda, 310 Yatak, 97 Standart Oda,2 Engelli Odası, 37 Single Oda, 60 Double Oda, 24 Aile Odası, 1 Kral Dairesi, 1 Balayı Suiti, 2 Suit oda.
Detaylı Bilgi

6.GÜN ŞANLIURFA OTEL KONAKLAMASI
GRAND URFA

60 toplam odalı, 120 toplam yatak, 2 suit odalı, 1 sigara içilmeyen odalı, 57 standart oda. Şehir manzarası var.
Detaylı Bilgi

Üst Düzey Yol Konforu

OTOBÜSLER

Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat (hız sınırlayıcı ve sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 ” LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. Otobüsler İle Ulaşım
* Profesyonel Rehber ile Çevre Gezileri
* Anı Tur Otobüs İçi İkramları
* Anı Tur Güvencesi
* Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Ek Hizmetler

Otobüslü Turlarda 2 yaşa kadar çocuklarda Ücret alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 2 – 6 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0- 6 Yaş Müze Ören Yeri Ücreti Ödemez.

İade ve İptal Durumları

  • Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
  • Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
  • Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
  • Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.
  • Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.
  • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.
  • Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
  • Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları: 0 549 580 30 98 / Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.