Klasik Gap Turu 8 Gece 9 Gün

  • Hareket: Kesin Kalkış
  • Süre: 9 gün

Unutamayacağınız bir hafta için hazırlanın çünkü sizi medeniyetlerin doğduğu topraklara, Yukarı Mezopotamya’ya, uygarlığın kalbine, Güneydoğu’ya götürüyoruz. Muhteşem bir Gap turu fırsatı ile, 8 gece 9 günlük geziyle tarih ve kültür dolu tüm kentleri geziyor, yepyeni ufuklarla tanışmanızı sağlıyoruz.

Bu sene her Cuma akşamı İstanbul’dan otobüsle kalkışlı Gap turları gezisinde 6 gece lüks otellerde konaklayacak, yalnızca 2 gecenizi gidiş ve dönüş yolunda geçireceksiniz. Adana’dan başlayacak seyahat programı, Antakya ile sürecek, Adıyaman ve Nemrut Dağı’ndan sonra Malatya ve Elazığ üzerinden Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa’yla devam edip, Gaziantep ve Tarsus’la son bulacak. Gideceğiniz yerlerde binlerce yıllık tarihi eserleri, kiliseleri, manastırları, Harran Ovası’nı, Hasankeyf’i, Mardin’in otantik evlerini de göreceksiniz. Oldukça kapsamlı olan programımıza siz de katılabilirsiniz. Gap turları fırsatlarını kaçırmayın!

Rezervasyon Yaptır Biz Sizi Arayalım Diğer GAP turları için tıklayın »

*

Ekstra Turlar

Arzu eden konuklarımız için gezimizin 6. Gününde Şanlıurfa’da akşam yemeği sonrasında Urfa Kültürünün bir parçası olan Sıra Gecesi… ( Ekstra Kişi Başı 40 TL )

*

Tur Tavsiyeleri

Gap turları süresince rahat spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza bir kıyafet, dudak koruyucu kremi alabilir, alacağınız hediyelikler için de ekstra bir çanta bulundurabilirsiniz.

*

Müze Kart

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir.
Detay

*

Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası yolcuya aittir.

*

Neden Tatilhome?

Tatil Home, müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

*
*

Karadeniz Turları

Doğa ananın cömert davrandığı topraklar, mavi ve yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan, kültür merkezlerimizden Karadeniz’de unutulmayacak bir tur! 4 – 10 günlük uçaklı ve otobüsle düzenlenen Karadeniz Turları sizi bekliyor!
Karadeniz Turları İçin Tıklayın

*

Kapadokya Turları

“Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya, cave otelleri, dünyaca ünlü peri bacaları ve kanyonları, balon turları ve geleneksel eğlenceleri ile muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor! Kapadokya Turları uçaklı ve otobüslü fırsatları kaçırmayın!
Kapadokya Turları İçin Tıklayın

Adana’dan Hasankeyf’e Güneydoğu Turu

1.GÜN CUMARTESİ: ( HAREKET )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 1.gününde 19.00 Londra Camping Otoparkı ( E – 5 Kenarı, Kültür Üniversitesi Yanı, Yenibosna Metrobüs Durağı Yanı ) – 20.00 Harbiye Orduevi karşısı – 21.00 Eski Kadıköy Salıpazarı Otoparkı  ( Kadıköy Altıyol veya Boğa olarak bilinen noktanın aşağısında )  – 21.15 Kartal Yemek Center – 21.30 Çayırova Mc Donalds Önünden, 22.00 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit – Adapazarı yönünden ) hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN PAZAR:  ( ADANA – SABANCI CAMİ –  TAŞKÖPRÜ – ANTAKYA – ARKEOLOJİ MÜZESİ – HABİBİ NECCAR CAMİ – SAİNT PİERRE KİLİSESİ – HARBİYE ŞELALESİ )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 2.gününde 02.30 Ankara Armada Alışveriş Merkezi’nin arkasında bulunan Söğütözü Ulusoy Dinlenme Tesislerinden sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde İzmit – Adapazarı – Bolu – Ankara – Aksaray – Pozantı güzergâhını takip ediyoruz. 07.30’da Pozantı’da vereceğimiz serbest kahvaltının ardından. Çukurova’nın ortasında yer alan ve Seyhan Nehrinin bereketli sularıyla beslenen şehir Adana’ya hareket. Adana’da gezimize Seyhan Nehri Üzerine kurulmuş olan Meşhur Taşköprü’de vereceğimiz moladan, sonra Sabancı Camii gezisini yapıyoruz. Can, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri farklı inanışlarda yaşam alanları ve son zamanlarda diziler ile ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz. Antakya’ya varıyoruz. Burada öncelikli olarak öğle yemeğimiz yemek üzere şehrin merkezinde birçok alternatifin bulunduğu bir noktada serbest zaman veriyoruz. Yemek molamızın ardından Dünya’nın en önemli mozaiklerinin sergilendiği Antakya Arkeoloji Müzesi önünde buluşarak müze gezimizi yapıyoruz sonrasında Antakya’nın dar sokaklarında gezimize başlıyoruz. Anadolu’da yapılan ilk camii olarak bilinen Habibi Neccar Camii, birbirleriyle neredeyse sırt sırta olan Katolik Kilisesi, Ortodoks Kilisesi, Protestan Kilisesi, ( Müsait olması halinde ) gezimisin sonrasında otobüsümüze binerek Hristiyan tarihinin en eski kiliselerinden biri olarak bilinen Saint Pierre Kilisesini ( kapalı olduğundan dolayı dışarıdan anlatım yapılacak ) geziyoruz. Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan Harbiye’ye hareket ediyoruz. Harbiye’ye varış. Harbiye Şelalelerini geziyoruz. Gezimiz sonrasında odalara yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan Lunch Box ile. ( Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri )

Öğle Yemeği: Hatay’da meşhur Boğaziçi Restoran’da yöresel yemekler

Akşam Yemeği: Ücrete dâhildir.

Konaklama: Özcihan Otel / Harbiye / ANTAKYA

Mola Tesisleri: Düzce Türsan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Hanefi Yılmaz Tesisleri, Pozantı Tesisleri

Rota: İstanbul – Bolu ( 255 km), Bolu – Aksaray ( 355 km ), Aksaray – Adana ( 260 km),  Adana – Antakya ( 190 km ) Bölge İçi Gezileri( 20 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1080 km

Otele Giriş Saati: 18.30

3.GÜN PAZARTESİ: ( ADIYAMAN – NEMRUT DAĞI –KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ – CENDERE KÖPRÜSÜ – ARSEMİA TAPINAĞI –  GÜN BATIMI )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 3.gününde sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, otelimizden hareket Kırıkhan – Hassa – Pazarcık – Gölbaşı üzerinden Adıyaman’a hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi Adıyaman’da alıyoruz. Minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Arsemia Tapınağı, sonrasında gün batımı için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. I. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos’a ait Tümülüs ve Kutsal alanlarıdır. Batı ve doğu terası bağış sunağı, güneşin batışı sonrası otele varış. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Açık büfe servis edilir.

Öğle Yemeği: Adıyaman İskender 85 Restoranda yöresel menü olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Antiochos Otel / ADIYAMAN

Rota: Hatay – Adıyaman (320 km ) Bölge İçi Gezileri ( 170 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 490 km

Otele Giriş Saati: Gün batımına göre değişmektedir.

4.GÜN SALI: ( MALATYA – KARAKAYA BARAJ GÖLÜ – KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜ – ELAZIĞ – HARPUT – BALAK PAŞA HEYKELİ – HAZAR GÖL’Ü – DİYARBAKIR – ULU CAMİİ – SURLAR )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 4.gününde sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Erken hareket olacak Adıyaman’dan ayrılarak Malatya‘ya varış. Otobüs ile panoramik Malatya Şehir Gezisi sonrası “Kayısı Borsası”nda verilen kısa mola ardından halk türkülerine esin veren Karakaya Baraj Gölü üzerindeki Kömürhan Köprüsünü geçerek Elazığ’a varış. İlk olarak Harput’a hareket. Balak Paşa Heykeli altında bulunan kafeteryadan Elazığ’ı kuş bakışı seyrettikten sonra verilen kısa mola sonrası sit alanı olan Hazar Gölü’ne hareket. Batıda Kürk Suyu ağzında Kürk Deltası, doğuda ise Zıkkım Deresi ağzında Gezin Deltası bulunan gölün kıyısında fotoğraf molası ardından Diyarbakır’a hareket ediyoruz. Şuan restorasyonda olan Ulu Camii’nin avlusundan geçerek, Diyarbakır’ı ünlü şairimiz Cahit Sıtkı Tarancı Evi’ne varıyoruz. Son olarak Diyarbakır Surlarını otobüsümüzden görerek Midyat’a varış. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Tesiste karşılanmaktadır.

Öğle Yemeği: Elazığ Harput Balak Gazi Restoranda yöresel menü olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Matiat Otel / Midyat / MARDİN

Rota: Adıyaman – Malatya (139 km ) Malatya – Elazığ (102 km ) Elazığ – Diyarbakır (158 km) Diyarbakır – Midyat (157 km) Bölge İçi Gezileri ( 15 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 571 km

Otele Giriş Saati: 20.00

5.GÜN ÇARŞAMBA: ( MİDYAT – HASANKEYF – MARDİN  – DAYRUL ZAFERAN MANASTIRI KASIMIYE MEDRESESİ – ESKİ PTT BİNASI – ULU CAMİİ –  MARDİN KENT MÜZESİ )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 5.gününde kahvaltımız bittiğinde, Batman üzerinden Hasankeyf’e hareket ediyoruz. Ilısu Barajı ile sular altında kalacak olan Hasankeyf’e varıyoruz. Gezimize Zeynel Bey Türbesi, İmam Abdullah Türbesi, El Rızk Camisi, Sultan Süleyman Camisi, Tarihi Hasankeyf Köprüsü, Tarihi Hasankeyf Kalesi ( Açık ve müsaitse gezilecek ) , Küçük Saray, Artuklu Döneminde var olan Eski Darphane ve Mağara Evleri gördükten Hasankeyf gezimizi tamamlayarak Midyat’a hareket ediyoruz. Midyat’a varıyoruz. Gezimize Sıla Dizinin çekildiği ve birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evini geziyoruz. Tarihi Midyat Evlerinin arasından gümüş ve telkari satın alınabilecek çarşıda serbest zaman veriyoruz. Sonra Mardin merkeze hareket ediyoruz. Yemek molamızı Mardin’de veriyoruz. Hz. İsa’dan sonra V.yüzyılda inşa edilen ve günümüzde Süryani Ortodoks Patriklerinin Evi olarak kullanılan günümüzde halen kullanılmakta olan Dayrul Zaferan Manastırı gezisinden sonra 15.yy Akkoyunlu Hükümdarı Sultan Kasım tarafından yaptırılan Kasimiye Medresesi’ni geziyoruz. Eski Mardin’i gezmeye başlıyoruz. Eski bir Ermeni Konağı olan Eski PTT Binası, Şehidiye Camii görerek, Tarihi Çarşılarını, sokaklar arasında kemerli geçişleri sağlayan Abbaraların içerisinde yürüyoruz. Şu anda restorasyonda olan 11.yy da yapıldığını tahmin edilen ermeni bir usta tarafından yapılan minaresi ile meşhur Ulu Camii görüyoruz. Buradan Latifiye Camisini geziyoruz. Sabancı Ailesi tarafından yaptırılan Mardin Kent Müzesi’ni ve sonrasında çarşılar için verilen serbest zaman ardından. Hareket için aracımıza toplanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Açık büfe servis edilir.

Öğle Yemeği: Mardin Ebrar Restoranda yöresel menü olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Yay Grand Otel / MARDİN

Rota: Midyat – Hasankeyf  ( 46 km ) Hasankeyf – Mardin ( 112 km ) Bölge İçi Gezileri ( 10 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 168 km

Otele Giriş Saati: 19.00

6.GÜN PERŞEMBE: ( ŞANLIURFA – GÖBEKLİ TEPE – HARRAN – BALIKLIGÖL – HZ.İBRAHİM MAĞARASI VE MAKAMI – GÜMRÜK HAN – SIRA GECESİ )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 6.gününde açık büfe kahvaltıdan sonra, Tarihi İpek Yolu, Kızıltepe – Viranşehir üzerinden Peygamberler Şehri olan, hepimizin hafızalarında Çiğ Köfte, Balıklı Göl, Harran denildiğinde aklımıza gelen şehir Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Göbekli Tepe’ye hareket ediyoruz. Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz. Şanlıurfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran’dan ayrılarak. Öğle yemeği molamızı veriyoruz. Şanlıurfa varıyoruz. Ş.Urfa merkezde gezimize başlıyoruz. Halil Rahman Gölü, Balıklıgöl, Ayn Zeliha Gölü, Hz İbrahim makamından ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panaromik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyinciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Ardından Eşkıya filminden anımsayabileceğiniz Gümrük Han’da çay molası ardından Otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Ücretsizdir.

Öğle Yemeği: Şanlıurfa Halil İbrahim Sofrasında yöresel menü olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Grand Urfa Otel / ŞANLIURFA

Rota: Mardin – Harran (197 km) Harran – Şanlıurfa ( 46 km) Bölge İçi Gezileri ( 25 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 268km

Otele Giriş Saati: 18.00

7.GÜN CUMA: ( ATATÜRK BARAJI  – HALFETİ – HALFETİ TEKNE TURU – BİRECİK – KELAYNAK KUŞLARI – GAZİANTEP – GAZİANTEP ARKEOLOJİ MÜZESİ  – SEDEF ATÖLYESİ – KALE )

Gap turları 7.gününde Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajını seyir terasından izliyoruz. Baraj gezisinin ardından Birecik Barajı’nın yapımı sonrasında sular bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. Birecik Baraj Göl’ü üzerinde 1 saat süren bir Tekne gezisine çıkıyoruz. Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gördükten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Halfeti’den ayrılarak. Birecik’e dünyada nesli tükenmekte olan sadece Fas ve Birecik’te bulunan kelaynak kuşlarını görüyoruz. Nizip üzerinden doğunun Paris’i olarak adlandırılan Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’e varış. Öğle yemeği molamızı Aşina Gaziantep Mutfağında alıyoruz. Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Gaziantep Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Müzeden ayrılarak sedef atölyesine hareket ediyoruz. Sedef Atölyesini geziyoruz. Emine Göğüş Mutfak Müzesi’ni geziyoruz, tam olarak yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan Gaziantep Kalesini kale kapalı olduğundan dışarıdan görüyoruz. Bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş önünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Fiyatlara dâhildir.

Öğle Yemeği: Halfeti’ de göl kenarındaki restoranda yöresel menü olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Tesis restoranında yiyebilirsiniz.

Konaklama: Met Gold Otel / GAZİANTEP

Rota: Şanlıurfa – Halfeti ( 115 km) Gaziantep – Halfeti (105 km) Bölge İçi Gezileri ( 135 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 355 km

Otele Giriş Saati: 19.00

8.GÜN CUMARTESİ: ( TARSUS – YEDİ UYURLAR MAĞARASI  – BİLALI HABEŞİ MESCİDİ – AZİZ PAUL KİLİSESİ – TARSUS EVLERİ – TARSUS ŞELALESİ )

Değerli misafirlerimiz, Gap turları 8.gününde açık büfe kahvaltı sonrasında, Türkiye’de ismi 3500 yıldır değişmeyen şehir olan Tarsus’a hareket ediyoruz Tarsus’a varış ve öğle yemeği molamızın ardından Kuran – ı Kerimde Keyf Suresinde gecen Yedi Uyurların Mağarası olduğuna inanılan Ashabı Keyf Mağarasını geziyoruz. Sonrasında Hz. Peygamber Danyal Makamı, Ulu Cami, Peygamber Efendimizin ilk müezzini olan Bilali Habeşi Mescidi, Aziz Paul Kilisesi, Aziz Paul’un doğduğu ev ve avlusunda yer alan su kuyusu, daha önce beyaz çarşı olarak bilinen ve restorasyonu tamamlanan Kırk Kaşık Bedesteni, Eski Tarsus Evleri, Tarsus Şelalesi gezisinde verilen molanın ardından şehrin çıkışında bulunan, Nusret Mayın Gemisini ziyaret ettikten sonra dönüş yolculuğumuza Ulukışla – Aksaray – Ankara – Bolu üzerinden İstanbul’a hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Tarsus Göksel Tantuni’de tantuni alınacaktır.

Akşam Yemeği: Yoldaki dinlenme tesislerinde ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE KONAKLAMA YOKTUR.

Rota: Gaziantep – Tarsus ( 270 km) Tarsus – İstanbul ( 900 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1170 km

Toplam Tur Mesafesi: 4102 km

İstanbul’a Varış Saati: Kadıköy Eski Salıpazarı Otoparkı 07.30

9.GÜN: PAZAR ( İSTANBUL )

07.30’da İstanbul’a varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz. Dönüş Saatimiz Normal Hava Ve Yol Koşullarında Kadıköy’de Saat 07.30’dur.

7 Farklı Şehirde 8 Gece

2.GÜN ANTAKYA OTEL KONAKLAMASI
ÖZCİHAN OTEL

66 toplam oda, 130 toplam yatak, 3 suit oda, 8 bağlantılı oda, 55 standart oda. Dağ, şehir manzarası var.
Detaylı Bilgi

3.GÜN ADIYAMAN OTEL KONAKLAMASI
OTEL ANTİOCHOS

52 toplam oda, 104 toplam yatak, 1 suit oda. Şehir manzarası var. Türk Mutfağı, yöresel mutfak.
Detaylı Bilgi

4.GÜN MİDYAT OTEL KONAKLAMASI
MATİAT OTEL

127 Oda, 310 Yatak, 97 Standart Oda,2 Engelli Odası, 37 Single Oda, 60 Double Oda, 24 Aile Odası, 1 Kral Dairesi, 1 Balayı Suiti, 2 Suit oda.
Detaylı Bilgi

5.GÜN MARDİN OTEL KONAKLAMASI
YAY GRAND OTEL

Bölgenin tarihi kültürüne bütünleşmiş olmuş modern bir tesis olarak misafirlerinin hizmetindedir. 1 Kral Dairesi, 6 Grand Suit, 4 adet Suit, 94 adet Standart, toplam 105 oda ve 230 yatak.
Detaylı Bilgi

6.GÜN ŞANLIURFA OTEL KONAKLAMASI
GRAND URFA

60 toplam odalı, 120 toplam yatak, 2 suit odalı, 1 sigara içilmeyen odalı, 57 standart oda. Şehir manzarası var.
Detaylı Bilgi

7.GÜN GAZİANTEP OTEL KONAKLAMASI
MET GOLD HOTEL

84 Oda, 160 Yatak, 58 Standart Oda,1 Engelli Odası, 8 Delüks Oda, 4 Bağlantılı Oda, 4 Aile Odası, 1 Kral Dairesi, 8 Suit oda bulunmaktadır.
Detaylı Bilgi

Ev Gibi Otobüsler

OTOBÜSLER

Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat (hız sınırlayıcı ve sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 ” LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Otellerde 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. Otobüsler İle Ulaşım
* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
* Anı Tur Otobüs İçi İkramları
* Anı Tur Güvencesi
* Açık Büfe 6 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 6 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Ek Hizmetler

Otobüslü Turlarda 2 yaşa kadar çocuklarda Ücret alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 2 – 6 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0- 6 Yaş Müze Ören Yeri Ücreti Ödemez.

İade ve İptal Durumları

  • Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
  • Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
  • Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
  • Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.
  • Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.
  • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.
  • Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
  • Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları: 0 549 580 30 98 / Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.