GAP keşfedilmeyi bekleyen muhteşem bir coğrafya. İzmir Çıkışlı GAP Turları, Ege’de yaşayanları bölgeye ulaştırmak için faydalı seçeneklerden. Antep’ten Hatay’a, Diyarbakır’dan Mardin’e uzanan GAP turlarında Doğu’nun güzelliğine şahit olacaksınız…

Uçak ve otobüsle düzenlenen İzmir Çıkışlı GAP Turları; Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar hareketle 4 – 7 gece konaklamalı olarak sunuluyor. Sabah ve akşam yola çıkma şansınız olan İzmir Çıkışlı GAP Turları bayramlarda ve resmi tatillerde de düzenleniyor.

 

İzmir Çıkışlı Uçaklı GAP Turu etkinliklerinde öncelikle Adnan Menderes Havalimanı’nda rehberlerinizle buluşacaksınız. Sonrasında Adana’ya iniş yaparak turumuza başlayacağız. Antakya, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Mardin, Şanlıurfa GAP turu boyunca göreceğimiz kültür başkentleri olacak.

İzmir Çıkışlı Otobüslü GAP turlarında ise Karşıyaka Yunuslar, Konak Vapur İskelesi, Bornova Ege Üniversitesi Kampüsü, Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali, Afyon Kolaylı Tesislerinden yolcularımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uşak, Afyon, Ankara, Aksaray ve Pozantı güzergahından sonra Tarsus’ta asıl gezimize başlıyoruz.

Güneydoğu’nun gizemini, tarihi ve turistik yerlerini, geleneksel yemeklerini, kültürünü, eğlencelerini keşfedeceğimiz İzmir çıkışlı turlarımızda ayrıca yöreye has etkinlikler yapacak, şenliklere katılacağız. Dolu dolu bir tur sizi bekliyor!

İzmir Çıkışlı GAP Turları

  • İzmir Çıkışlı Uçaklı Gap Turu 4 Gece 5 Gün Pegasus HY – 5 gün
  • İzmir Çıkışlı Gap Rüyası Turu 7 Gece 8 Gün – 8 gün

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Güneydoğu turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Güneydoğu turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

En Popüler Gap Turları

Kapadokya Turları

Seo