Bayram Turları – Fırsatlarla Dolu Gap Turları Ve Güneydoğu Tatili


Mini GAP Turu İçin 19 Mayıs 2015 Fırsatı

Bayram turları fırsatlarından yararlanın, küçük kaçamaklarla eğlenceli tatiller yapın…

Yaz mevsimine girmeden ayağınıza kadar gelen tatil fırsatını tepmek istemezsiniz değil mi? 19 Mayıs bahar mevsiminin son günlerinde tatil yaparak değerlendirebileceğiniz ideal bir zaman. GAP turları da doğunun gizemini tanımanız ve klasik tatil anlayışından uzaklaşmanız için kaçırılmayacak bir fırsat. 19 Mayıs 2015 turları Güneydoğuyu gezmek isteyenler için tam bir nimet.

Gezilecek onlarca yeri olan Güneydoğu Anadolu’yu elbette 4 günde tam anlamıyla tanıyamazsınız. Ancak 19 Mayıs turları ile en güzel yerlerini, tarihini ve doğal güzelliklerini öğrenebilirsiniz. Hikayelerin ve efsanelerin baş kentlerinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Evet, dolu dolu 3 günde Güneydoğu Anadolu’nun güzelliklerini keşfedebilirsiniz. 15 Mayıs Cuma akşamı hareketle, uçak yolculuğunuzdan sonra yöreye varıp otelinize yerleşirsiniz. Cumartesi, Pazar ve Pazartesi, Salı günlerinizi 19 Mayıs 2015Gap turu programına göre geçirirsiniz. Sonrasında da akşam uçağı ile uçakla İstanbul’a dönebilir, yaz tatili öncesi sizi her bakımdan oldukça doyuracak bir kültür turu yapmış olabilirsiniz.

19 Mayıs 2015 turları ile Anadolu’nun tarihi noktalarını görerek, geleneksel lezzetlerini tadarak, eğlencelerine katılarak dolu dolu kültür gezisi yapacaksınız.

19 Mayıs 2015 GAP Turları

23 Nisan’da Kültür Turları

Bayram turları ile çocuklarınızı mutlu edin…

Resmi tatil olan 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 2016’da tatilcilere ekstra izin şansı tanımamaktadır. Hafta sonu olan Cumartesi gününe rastlayan bu tarihte tur imkanınız Gap şehirlerine olmadığından başka alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Ancak yine de 23 Nisan 2015’te Gap turları ile Güneydoğu’yu gezmek isteyenler varsa belli başlı şehirlere düzenlenen gezilerden yararlanabilirler.

23 Nisan 2016’da ve sonraki günler için yıllık izinlerinden zaman ayıranlar ise yıl boyu bölgeye tur düzenleyen firmalar ile irtibata geçerek şanslarını deneyebilirler. 23 Nisan 2015 turları sayesinde çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Anadolu’nun kültürünü yakından tanımalarını sağlar, bölge insanlarının yaşayışlarına tanık olmalarına imkan verirsiniz.

Bu tarihte, alternatif olarak 1 günden fazla vaktinizi almayacak olan yakın bölge seyahatleri daha çok tercih edilmektedir. Baharın tam ortasına denk gelen 23 Nisan 2015’te çok farklı kültür turlarını da Tatil Home farkıyla inceleyip satın alabilirsiniz. 23 Nisan turları fırsatını kaçırmayın…

23 Nisan GAP Turu

Yaz Bitiminde Bir Başkadır Güneydoğu

30 Ağustos 2015 turları, Bayram turları arasında sizin için en uygunu…

Kaleler, göller, kiliseler ve camilerle çevrili bu muhteşem coğrafyaya yolculuk etmeye var mısınız? Cevabınız evetse sevdiklerinize bir tur bileti alarak sürpriz yapabilirsiniz. Her yıl kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bu sene farklı bir coğrafyada, farklı insanlarla ve farklı eğlencelerle kutlayın! 30 Ağustos 2015 turları ile Anadolu’yu keşfe çıkın…

Nemrut Dağı, Hasankeyf, Mardin evleri, Harran Ovası, kebapları, tatlıları ve çarşıları… Yaz biterken bir başkadır Güneydoğu Anadolu. İşte size bu güzellikleri görmeniz için bir fırsat. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda GAP turları cazip koşullarla karşınızda. 30 Ağustos turları keyifli programlarını inceleyerek gitmek istediğiniz geziyi seçin…

30 Ağustos bu sene Pazar gününe denk geldiği için Cuma akşamı çıkışlı turlar ile kendinize 3 günlük bir tatil programı hazırlayabilirsiniz. Hatta 31 Ağustos Pazartesi günü de sabah erken uçuş ile İstanbul’a varır ve iş gününüzü kaçırmamış olursunuz. 2 gece 3 günlüğüne uçaklı GAP turunda merak ettiğiniz birçok yeri gezecek, bambaşka bir kültürle tanışacak, yöresel Güneydoğu yemekleri ile doyacak, taş evlerin serinliğinde konaklayacaksınız. Güneydoğu’nun gizemine tanık olmak için 30 Ağustos turları tam size göre!

30 Ağustos 2015 GAP Turu

Medeniyetlerin Kucağında Ramazan Bayramı

Ramazan bayramı 2015 turları sayesinde gezmeye doyacaksınız…

Geleneksel sofralar, sıra geceleri, doyumsuz sohbetler ve güler yüzlü çocuklar… Bu bayramın tadı elbette doğunun kalbinde çıkar. Ramazan bayramında Gap turu tam olarak ihtiyacınız olan şey. Şehir hayatından uzaklaşarak büyüklerinizin ellerini öpebileceğiniz, küçüklere harçlık dağıtabileceğiniz; ayrıca bol bol gezip fotoğraf çekebileceğiniz keyifli zamanlar sizi bekliyor!

Bu ramazan bayramında kültürel ve tarihi bir tur hiç de fena olmaz diye düşündük ve sizler için özel GAP turu paketleri hazırladık. 2 ve 3 gecelik uçaklı organizasyonlarımız ile; Mardin, Antakya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep gibi şehirlerimizin tarihi ve kültürel güzelliklerini yansıtıyoruz. Ramazan bayramı turları ile size Doğu kültürünü tanıma ve görmediğiniz yerleri görme imkanı veriyoruz.

16 – 19 Temmuz 2015 tarihleri arasında kutlayacağımız şeker bayramında çok seçenekli Güneydoğu gezileri sizi bekliyor. 16 Temmuz Perşembe akşam ya da 17 Temmuz Cuma sabahı hareketle başlayan organizasyonlara katılarak tam olarak 4 günlük bir gap gezileri yapabilirsiniz. Tarihi Gaziantep çarşısı, Urfa Balıklı Göl, Mardin evleri, Hasankeyf, Nemrut Dağı, tüm dinlerin buluştuğu yer Antakya ve harika yöresel lezzetler… Hepsi ama hepsi Ramazan bayramı 2015 turları ile aynı kültür gezisine sığıyor.

Ramazan Bayramında GAP Turu

Güneydoğu’yu Gezmenin Tam Zamanı : Kurban Bayramı

Kurban bayramı 2015 Gap turları şimdiden talep görüyor…

Upuzun bir tatil sizleri bekliyor! Kurban Bayramını fırsat bilerek ailenizle ya da dostlarınızla birbirinden güzel şehirleri görebilir, sonbaharda tatil yapmanın keyfine varabilirsiniz. Farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken şimdiden tur programlarını araştırmak. Eğlenceli ve unutulmaz Kurban Bayramı 2015 turları sizleri bekliyor!

Onlarca farklı şehri ve ören yerini kapsayan Kurban Bayramı Gap turu ile Güneydoğu Anadolu’yu doya doya gezeceksiniz. 2015 yılında tam olarak 5 günlük bir tatil fırsatınız var. Hatta izinlerinizi de eklerseniz bu süreyi bir haftaya çıkarabilirsiniz. Gap turlarına, ister otobüsle isterseniz de uçakla katılıp, bölgenin her yerini gezebileceksiniz.

Kurban Bayramı arefesinin 23 Eylül Çarşamba gününe rastlamasından ötürü, dileyenler Kurban Bayramı turları ile 5 ya da daha kısa süreli Gap turlarına çıkabilirler. Bu zaman zarfı içinde Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Mardin, Hasankeyf, Malatya ve hatta Antakya gibi kültürel ve tarihi şehirlerimizi dolaşacak, binlerce yıllık topraklarda eski medeniyetlerden günümüze miras kalmış görüntülere hayran olacaksınız.

Kurban Bayramında GAP Turu

92. Yıl Aşkına Güneydoğu’ya

29 Ekim 2015 turları, sizleri Anadolu’da Cumhuriyet’i kutlamaya davet ediyor!

Bu yıl 92. yılı olan Cumhuriyetimizin kuruluşunu, özel bir geziyle kutlamaya ne dersiniz? Coşkulu zamanlar geçirmek, eğlenirken öğrenmek, doğa ile iç içe olmak ve geleneklerimize tekrar tekrar hayran kalmak istiyorsanız toplam 4 günlük GAP turu fırsatını size sunuyoruz.

29 Ekim 2015 Perşembe gününün sonrasındaki 3 günle birleşerek 30, 31 Ekim ve 1 Kasım  tarihlerinde bize tatil imkanı vermesi, uçakla doğuyu keşfetme şansını doğurdu. Dilerseniz yıllık izinlerinizden kullanarak şehirden bir süre uzaklaşmış, keyifli zamanlar geçirmiş olursunuz. Hatırlatmakta da fayda var; Gap turları en çok Eylül ve Ekim aylarında düzenleniyor. 29 Ekim turları ile siz de hayalinizi gerçeğe döndürebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde, Batman’dan Diyarbakır’a, Şanlıurfa’dan Adıyaman’a, Gaziantep’ten Mardin’e kadar tarih ve kültür kokan her yeri dolaşıyoruz. Buralarda gizli kalmış medeniyetleri tanıyacak, şimdiye kadar yediğiniz en lezzetli kebapları tadacak ve çok sıcak kültürlerle karşılaşacaksınız. 29 Ekim tur fırsatlarını kaçırmayın…

29 Ekim 2015 GAP Turu

En çok tercih edilen turlar

Tüm turları görmek için tıklayın..