Ankara’dan Güneydoğu’ya uzanan gezilerle tatilciler Anadolu’nun en güzel yerlerini tanıma fırsatına erişiyorlar. Başkentin hareketli atmosferinden sıyrılarak Güneydoğu Anadolu’nun merak uyandıran coğrafyasına Ankara Çıkışlı GAP Turları ile ulaşma fırsatını kaçırmayın!

Uçak ve otobüsle düzenlenen Ankara Çıkışlı GAP Turları; Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar hareketle 4 – 9 gece konaklamalı olarak düzenleniyor. Sabah ve akşam yola çıkma şansınız olan Ankara Çıkışlı GAP Turları ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

 

Ankara Çıkışlı Uçaklı GAP Turlarında Esenboğa Havalimanı’nda buluşarak uçağımıza biniyoruz. Adana Havalimanında indikten sonra turumuza başlayarak önce Adana’yı gezip sonrasında rehberimizin önderliğinde otobüslerle diğer şehrimize doğru yol alıyoruz.

Ankara Çıkışlı Otobüslü GAP turlarında ise Armada Alışveriş Merkezi’nin arkasında bulunan Söğütözü Ulusoy Dinlenme Tesisleri, Kızılay Mc Donald (Atatürk Bulvarı) duraklarında buluşarak Aksaray – Pozantı güzergâhını takip ediyoruz. İlk durağımız olan Gaziantep’e geldikten sonra gezimize başlayarak Kahramanmaraş’a kadar uzanıyoruz.

Keyifli bir Gap turunu noktalarken sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz. Tadı damağımızda kalan bir gezimizde anılarımızı fotoğraflarla ölümsüzleştirerek tüm sevdiklerimize anlatmak için yola koyuluyoruz.

Ankara Çıkışlı GAP Turları

  • Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Turu 4 Gece 5 Gün Pegasus – 5 gün
  • Ankara Çıkışlı Klasik Otobüsle Gap Turu 9 Gece 10 Gün – 10 gün
  • Ankara Çıkışlı Uzun GAP Turu 9 Gece 10 Gün – 10 gün

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Güneydoğu turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Güneydoğu turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

En Popüler Gap Turları

Kapadokya Turları

Seo