Güneydoğu'da Hava: ** °C
 

Bayram Turları – Fırsatlarla Dolu Gap Turları Ve Güneydoğu Tatili


Mini GAP Turu İçin 19 Mayıs Fırsatı

Yaz mevsimine girmeden ayağınıza kadar gelen tatil fırsatını tepmek istemezsiniz değil mi? 19 Mayıs bahar mevsiminin son günlerinde tatil yaparak değerlendirebileceğiniz ideal bir zaman. GAP turları da doğunun gizemini tanımanız ve klasik tatil anlayışından uzaklaşmanız için kaçırılmayacak bir fırsat.

Gezilecek onlarca yeri olan Güneydoğu Anadolu’yu elbette 3 günde tam anlamıyla tanıyamazsınız. Ancak en güzel yerlerini, tarihini ve doğal güzelliklerini öğrenebilirsiniz. Hikayelerin ve efsanelerin baş kentlerinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Evet, dolu dolu 3 günde Güneydoğu Anadolu’nun güzelliklerini keşfedebilirsiniz. 16 Mayıs Cuma akşamı hareketle, uçak yolculuğunuzdan sonra yöreye varıp otelinize yerleşirsiniz. Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günlerinizi 19 Mayıs Gap turu programına göre geçirirsiniz. Sonrasında da akşam uçağı ile uçakla İstanbul’a dönebilir, yaz tatili öncesi sizi her bakımdan oldukça doyuracak bir kültür turu yapmış olabilirsiniz.

19 Mayıs GAP Turları

23 Nisan’da Kültür Turları

Resmi tatil olan 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 2014’te tatilcilere ekstra izin şansı tanımamaktadır. Hafta ortası olan Çarşamba gününe rastlayan bu tarihte günübirlik tur imkanınız Gap şehirlerine olmadığından başka alternatifleri değerlendirebilirsiniz. 23 Nisan 2014’te ve sonraki günler için yıllık izinlerinden zaman ayıranlar ise yıl boyu bölgeye tur düzenleyen firmalar ile irtibata geçerek şanslarını deneyebilirler.

Bu tarihte, alternatif olarak 1 günden fazla vaktinizi almayacak olan yakın bölge seyahatleri daha çok tercih edilmektedir. Baharın tam ortasına denk gelen 23 Nisan’da çok farklı kültür turlarını da Tatil Home farkıyla inceleyip satın alabilirsiniz.

23 Nisan GAP Turu

Yaz Bitiminde Bir Başkadır Güneydoğu

Kaleler, göller, kiliseler ve camilerle çevrili bu muhteşem coğrafyaya yolculuk etmeye var mısınız? Cevabınız evetse sevdiklerinize bir tur bileti alarak sürpriz yapabilirsiniz. Her yıl kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bu sene farklı bir coğrafyada, farklı insanlarla ve farklı eğlencelerle kutlayın!

Nemrut Dağı, Hasankeyf, Mardin evleri, Harran Ovası, kebapları, tatlıları ve çarşıları… Yaz biterken bir başkadır Güneydoğu Anadolu. İşte size bu güzellikleri görmeniz için bir fırsat. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda GAP turları cazip koşullarla karşınızda.

30 Ağustos bu sene Cumartesi gününe denk geldiği için Cuma akşamı çıkışlı turlar ile kendinize 3 günlük bir tatil programı hazırlayabilirsiniz. Hatta 1 Eylül Pazartesi günü de sabah erken uçuş ile İstanbul’a varır ve iş gününüzü kaçırmamış olursunuz. 2 gece 3 günlüğüne uçaklı GAP turunda merak ettiğiniz birçok yeri gezecek, bambaşka bir kültürle tanışacak, yöresel lezzetlerle doyacak, taş evlerin serinliğinde konaklayacaksınız. Güneydoğu’nun gizemini siz de keşfedin.

30 Ağustos GAP Turu

Medeniyetlerin Kucağında Ramazan Bayramı

Geleneksel sofralar, sıra geceleri, doyumsuz sohbetler ve güler yüzlü çocuklar… Bu bayramın tadı elbette doğunun kalbinde çıkar. Ramazan bayramında Gap turu tam olarak ihtiyacınız olan şey. Şehir hayatından uzaklaşarak büyüklerinizin ellerini öpebileceğiniz, küçüklere harçlık dağıtabileceğiniz; ayrıca bol bol gezip fotoğraf çekebileceğiniz keyifli zamanlar sizi bekliyor!

Bu ramazan bayramında kültürel ve tarihi bir tur hiç de fena olmaz diye düşündük ve sizler için özel GAP turu paketleri hazırladık. 2 ve 3 gecelik uçaklı organizasyonlarımız ile; Mardin, Antakya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep gibi şehirlerimizin tarihi ve kültürel güzelliklerini yansıtıyoruz.

27 – 30 Temmuz 2014 arasında kutlayacağımız şeker bayramında çok seçenekli Güneydoğu gezileri sizi bekliyor. 25 Temmuz Cuma akşam ya da 26 Temmuz Cumartesi sabahı hareketle başlayan organizasyonlara katılarak tam olarak 5 günlük bir geziye çıkabilirsiniz. Tarihi Gaziantep çarşısı, Urfa Balıklı Göl, Mardin evleri, Hasankeyf, Nemrut Dağı, tüm dinlerin buluştuğu yer Antakya ve harika yöresel lezzetler… Hepsi ama hepsini bu bayram tatilinde aynı kültür gezisine sığdırabilirsiniz.

Ramazan Bayramında GAP Turu

Güneydoğu’yu Gezmenin Tam Zamanı : Kurban Bayramı

Upuzun bir tatil sizleri bekliyor! Kurban Bayramını fırsat bilerek ailenizle ya da dostlarınızla birbirinden güzel şehirleri görebilir, sonbaharda tatil yapmanın keyfine varabilirsiniz. Farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken şimdiden tur programlarını araştırmak. Eğlenceli ve unutulmaz anlar sizleri bekliyor!

Onlarca farklı şehri ve ören yerini kapsayan Kurban Bayramı Gap turu ile Güneydoğu Anadolu’yu doya doya gezeceksiniz. 2014 yılında tam olarak 4 günlük bir tatil fırsatınız var. Hatta izinlerinizi de eklerseniz bu süreyi bir haftaya çıkarabilirsiniz. Gap turlarına, ister otobüsle isterseniz de uçakla katılıp, bölgenin her yerini gezebileceksiniz.

Bayramın 1. Gününün 4 Ekim Cumartesi’ye rastlamasından ötürü, öncesiyle de birleştirilince, 3 – 7 Ekim arasında toplam 5 günlük bir tatil sizi bekliyor olacak. Bu zaman zarfı içinde Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Mardin, Hasankeyf, Malatya ve hatta Antakya gibi kültürel ve tarihi şehirlerimizi dolaşacak, binlerce yıllık topraklarda eski medeniyetlerden günümüze miras kalmış görüntülere hayran olacaksınız.

Kurban Bayramında GAP Turu

91. Yıl Aşkına Güneydoğu’ya

Bu yıl 91. yılı olan Cumhuriyetimizin kuruluşunu, özel bir geziyle kutlamaya ne dersiniz? Coşkulu zamanlar geçirmek, eğlenirken öğrenmek, doğa ile iç içe olmak ve geleneklerimize tekrar tekrar hayran kalmak istiyorsanız toplam 5 günlük GAP turu fırsatını size sunuyoruz.

29 Ekim Çarşamba gününün öncesindeki 4 günle birleşerek 25, 26, 27, 28 ve 29 Ekim 2013 tarihlerinde bize tatil imkanı vermesi, uçakla doğuyu keşfetme şansını doğurdu. Dilerseniz yıllık izinlerinizden kullanarak şehirden bir süre uzaklaşmış, keyifli zamanlar geçirmiş olursunuz. Hatırlatmakta da fayda var; Gap turları en çok Eylül ve Ekim aylarında düzenleniyor.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde, Batman’dan Diyarbakır’a, Şanlıurfa’dan Adıyaman’a, Gaziantep’ten Mardin’e kadar tarih ve kültür kokan her yeri dolaşıyoruz. Buralarda gizli kalmış medeniyetleri tanıyacak, şimdiye kadar yediğiniz en lezzetli kebapları tadacak ve çok sıcak kültürlerle karşılaşacaksınız.

29 Ekim GAP Turu

En çok tercih edilen turlar


 

Tüm turları görmek için tıklayın..